0
Menu

Tereza Koucká

Tereza je personalistka s vášní pro koučink. Již 13 let pracuje s lidmi, kterým pomáhá s kariérou a rozvojem.

Svou praxi začala v náboru – pomáhala propojovat pracovní příležitosti s těmi správnými nadšenci z oboru. Vždy ji zajímal rozvoj lidského potenciálu, a tak se dále jako expert na talent management a interní trenérka věnovala rozvoji zaměstnanců. Jako HR Business Partner pro Česko i Slovensko pak spojila dosavadní zkušenosti z obou oblastí a vyzkoušela si, jaké je to brázdit pravidelně D1 mezi Prahou a Bratislavou.

Protože ji vždy bavil dialog a vztahy založené na partnerství, za celou dobu své praxe pilovala schopnost klást ty otázky, které otevírají mysl a nutí k pohledu z jiného úhlu. Tuto dovednost zhodnotila jako interní kouč (školení QED Group) a v současnosti i jako certifikovaný kouč výcviku Koučink jako umění. Tereza nyní podniká – externě spolupracuje se společností DRILL a zároveň se realizuje jako osobní koučka a kariérní konzultantka.

Tereza je taky máma, manželka, bloggerka a člověk s kreativní duší. Baví ji pomáhat lidem objevovat svůj skrytý potenciál, překonávat překážky a odhodlat se ke změnám. To vše s lehkostí a citem pro jedinečnost každého klienta.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě