EN
0
Menu

Obchodní dovednosti – rozjeďte své podnikání

Obchodní dovednosti - rozjeďte své podnikání

Datum: 05. 05. 2016
Čas: 09:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Další ze série našich kurzů pro podnikatele.

Po úspěšném semináři Spočítejte si své podnikání pokračujeme tentokrát na téma prodeje a prodejních dovedností, které často hodně drobných podnikatelek a podnikatelů trápí a neví si s nimi rady.

Pro koho je kurz vhodný:

Začínáte podnikat a chcete najít správnou cestu k zákazníkovi.
Podnikáte už delší dobu a obáváte se provozní slepoty.
Jste zkušený obchodník a chcete si ověřit, na jaké úrovni jsou Vaše obchodní kompetence, jak hodně jsou účinné.

Lektorka: Alena Zborníková 

Alena propojuje teorii s praxí a výsledkem je posun dovedností a tím i obchodu na žádoucí úroveň. Specializuje se na rozvoj osobnosti, rozvoj interpersonálních dovedností,  rozvoj a skutečné využití potenciálu, který každý z nás má. Projekty v oblasti rozvoje osobnosti a psychologie jednání se zabývá víc jak deset let. Působí v komerčním sektoru, neziskových organizacích i státní správě. Při své práci využívá poznatky z dlouholeté práce s lidmi. Pro dosažení žádoucích výsledků využívá metodu Kaizen, která ve spojení s tréninkovým plánem dokáže dovést „malými kroky k velkým cílům.“ Aja_PF_049_nahled

Reference ke kurzu:

AAA poptávky/ MAFRA, paní Daniela Benešová

Kurz Prodejních dovedností s Alenou Zborníkovou proběhl 2. listopadu. Po kurzu začali prodejci využívat své silné stránky, které si, díky lektorce uvědomili. To hlavní, s čím se vrátili, byla víra v sama sebe, “ chuť bavit se prodejem“. Jejich postoj se změnil z “ musím prodat“ na „chci prodat“. Nebylo to pouze o používání vhodných prodejních argumentů, ale právě o postoji k jejich práci.

Nárůst po realizaci školení byl opravdu okamžitý. Meziměsíční nárůst v počtu objednávek byl 35%, meziměsíční nárůst v objemu zadaných objednávek dokonce 38% a meziměsíční nárůst v počtu uhrazených objednávek 27%.

Po dobu kurzu využijte hlídání dětí v naší miniškolce od 18 měsíců. Blok od 8.30-12.30 za zvýhodněnou cenu 300,- Kč. Do poznámky při registraci uveďte jméno a věk dítěte. 

 

Další akce, které v Baby Office nabízíme:

Jak se konečně přestat v životě stresovat – čt. 12.5. 9-12 hod

Google AdWords – út. 17.5. 9-12 hod

Praktický kurz působivého psaní – st. 1.6. 9-12 hod

Jak na marketing při omezeném rozpočtu – út. 7.6. 9-12 hod

 

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě