0
Menu

Mindfulness výcvik – poslední možnost v tomto roce

Mindfulness výcvik - poslední možnost v tomto roce

Datum: 31. 10. 2017 - 02. 11. 2017
Čas: 09:00 - 11:00

Zúčastněte se 8 pravidelných 2 hodinových setkání + jedno 5 hodinové, která vás seznámí s mindfulness technikami, díky nimž si můžete nastavit a udržet klidný a spokojený život, ať už se ve vašem životě děje cokoli.

Co vám Mindfulness výcvik nabízí:

Celosvětově standardizovaný formát mindfulness výcviku

8 dvouhodinových setkání v 8 týdnech + 5 hodinové setkání pro souvislou praxi

Formální a neformální cvičení k tomu, abyste mindfulness skutečně dostali do svého života

Redukce stresu – zvládání náročných emocí a obtěžujících myšlenek – plnější uvědomování si života – větší lehkost bytí

 

Co vás na výcviku čeká?

Naučíte se lépe zvládat svoje myšlenky a emoce. Budete sdílet svoje zkušenosti s ostatními účastnicemi výcviku, čímž budete inspirovat a zároveň můžete inspirovat ostatní. Mezi jednotlivými lekcemi si budete provádět tzv. formální a neformální cvičení doma, v práci, zkrátka ve svém životě.

Výcvikem získáte schopnost záměrně věnovat pozornost tomu, co se děje v přítomném okamžiku, a to bez posuzování, hodnocení a očekávání. Tuto schopnost získáváme tréninkem a používáním při běžných každodenních činnostech. Všichni se ji můžeme naučit. Naučíme se tak, jak dát své mysli „odpočinout“, nepodléhat svým myšlenkách a nechávat se strhávat od emocí.

Podívejte se na video, kde naše lektorka Marcela Roflíková představuje mindfulness a jeho přínosy do života.

K čemu je dobré tuto schopnost získat?

Chceme-li naplno prožívat svůj přítomný život, budovat lepší vztahy k sobě i k ostatním lidem, lépe zvládat náročné situace a stres, lépe se soustředit a lépe se učit, budovat kvalitní pracovní prostředí. Chceme-li méně konfliktů v našich každodenních životech.
Jaké jsou s ní zkušenosti?

Objektivní i subjektivní posilování pozitivních emocí, větší radost ze života,vyšší sebedůvěra, větší samostatnost, tělesné zdraví, psychické zdraví, nižší riziko deprese, zdravé pracovní prostředí, vyšší ochota ke spolupráci. Větší lehkost bytí a více radosti ve vašem životě, ať se okolo vás i uvnitř vás děje cokoli.
Mindfulness je vědecká metoda.

Lektorka: Ing. Marcela Roflíková, MBAMR

Počet účastníků ve skupině je omezen na maximálně 12.

V případě, že se nebudete moci z jakýchkoli důvodů lekce zúčastnit, dostanete písemnou instrukci  k domácímu cvičení a možnost telefonické konzultace se mnou.

Termín:

První setkání proběhne mimořádně v úterý 31.10. 2017 od 9.00 ,  další setkání vždy ve čtvrtek ve stejný čas do  čtvrtka 21.12. 2017 + v neděli 26.11. 2017  od 9-15 hodin

Místo konání výcviku: 

Centrum AVASA

Křižíkova 19 
Praha 8 – Karlín

Cena: 4500,- Kč

Více informací k výcviku poskytne Marcela Roflíková, marcela.roflikova@mindfulness-institut.cz, termín pro přihlášení je do 27.10. 2017.

 

 

Platební a storno podmínky

Vyplněním a odesláním rezervačního formuláře dáváte najevo souhlas s našimi platebními a storno podmínkami

 

 

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě