0
Menu

Mindfulness výcvik – 8 dvouhodinových lekcí

Mindfulness výcvik - 8 dvouhodinových lekcí

Datum: 19. 01. 2017 - 09. 03. 2017
Čas: 09:30 - 11:30

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Zúčastněte se 8 pravidelných 2 hodinových setkání, která vás seznámí s mindfulness technikami, díky nimž si můžete nastavit a udržet klidný a spokojený život, ať už se ve vašem životě děje cokoli.

Co vás čeká na výcviku Mindfulness?

Naučíte se lépe zvládat svoje myšlenky a emoce. Budete sdílet svoje zkušenosti s ostatními účastnicemi výcviku, čímž budete inspirovat a zároveň můžete inspirovat ostatní. Mezi jednotlivými lekcemi si budete provádět tzv. formální a neformální cvičení doma, v práci, zkrátka ve svém životě.

Výcvikem získáte schopnost záměrně věnovat pozornost tomu, co se děje v přítomném okamžiku, a to bez posuzování, hodnocení a očekávání. Tuto schopnost získáváme tréninkem a používáním při běžných každodenních činnostech. Všichni se ji můžeme naučit. Naučíme se tak, jak dát své mysli „odpočinout“, nepodléhat svým myšlenkách a nechávat se strhávat od emocí.

Podívejte se na video, kde naše lektorka Marcela Roflíková představuje mindfulness a jeho přínosy do života.

K čemu je dobré tuto schopnost získat?

Chceme-li naplno prožívat svůj přítomný život, budovat lepší vztahy k sobě i k ostatním lidem, lépe zvládat náročné situace a stres, lépe se soustředit a lépe se učit, budovat kvalitní pracovní prostředí. Chceme-li méně konfliktů v našich každodenních životech.
Jaké jsou s ní zkušenosti?

Objektivní i subjektivní posilování pozitivních emocí, větší radost ze života,vyšší sebedůvěra, větší samostatnost, tělesné zdraví, psychické zdraví, nižší riziko deprese, zdravé pracovní prostředí, vyšší ochota ke spolupráci. Větší lehkost bytí a více radosti ve vašem životě, ať se okolo vás i uvnitř vás děje cokoli.
Mindfulness je vědecká metoda.

Více informací o mindfulness naleznete na www.mindfulness-institut.cz.

Lektorka: Ing. Marcela Roflíková, MBA, více o lektorce MR

Počet účastníků ve skupině je omezen na maximálně 12.

V případě, že se nebudete moci z jakýchkoli důvodů lekce zúčastnit, dostanete písemnou instrukci  k domácímu cvičení a možnost telefonické konzultace se mnou.

Termín:

čtvrtek dopoledne 9.30-11.30 hod 

První setkání bude ve čtvrtek 19.1.2017., další setkání vždy ve stejný čas ve čtvrtek do 9.3.2017

Cena: 3500,- Kč

Rezervace místa a více informací k výcviku marcela.roflikova@mindfulness-institut.cz, termín pro přihlášení je do 12.1. 2017.

Úhradu výcviku, prosím, proveďte na číslo účtu 1421119020/3030. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno. Faktura jako doklad o zaplacení vám bude zaslána na váš email.

Hlídání dětí

Po dobu, kdy budete na lekci, můžete využít také možnosti placeného hlídání dětí od 18 měsíců v naší miniškolce

Další zajímavé kurzy a akce

20.. 01. 2017 – 24. 03. 2017, 10.00 -11.00   Jóga pro dospělé – pátek dopoledne 
  

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě