0
Menu

Inspirativní setkání na téma práce a děti

Inspirativní setkání na téma práce a děti

Datum: 25. 04. 2019
Čas: 09:30 - 12:30

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Slavíme 6 výročí existence Baby Office. Přijďte slavit s námi.

Na co se můžete těšit

9:30 – 10:00 Networking, registrace, snídaně

10:00 Úvodní slovo Hana Krejčí, Pavlína Bandrowská, Petra Koťátková

10:15 Jak podpořit sebevědomí – koučink pro maminky, Tereza Koucká

S koučkou Terezou Kouckou se podíváme na to, jak během mateřské „dovolené“ neztratit zdravé sebevědomí. Víra v sebe samou je důležitá. Ať už se vracíme do zaměstnání, zvažujeme jinou, flexibilnější práci, nebo začínáme podnikat. A čerpat můžeme z toho, v čem jsme dobré  –  ze svých talentů. Uvědomit si, které to jsou, je součástí kariérního koučinku.

10:45 Jak udržet a rozvíjet kariéru, Lucie Václavková

Kariéra není jen o šplhání po kariérním žebříčku, ale i o tom, najít či vytvořit práci, která vám dává smysl, kde využíváte své kompetence a máte také čas na osobní život. Abyste dokázaly vzít svou kariéru do vlastních rukou, potřebujete porozumět samy sobě, mít dost informací o trendech na trhu práce i ve vzdělávání. Důležité je také vědět, kdo vás může podpořit na naší cestě za prací, do které se budete těšit. Nezbytná je také akce, ochota učit se a zkoušet nové věci. Podělím se s vámi o několik tipů, které vám na vaší cestě pomohou překonat překážky i naše vnitřní sabotéry.

Přestávka na kávu, networking

11:45 Mindfulness jako podpora pro pracující rodiče, Marcela Roflíková

Mindfulness je schopnost záměrně věnovat pozornost tomu, co se děje v přítomném okamžiku, a to bez posuzování, hodnocení a očekávání. Pomáhá efektivně ve všech životních situacích udržet si nadhled a kontrolu. Rodiče bývají často vystaveni stresu

Networking

Vstup na akci je zdarma po předchozí rezervaci.

O lektorech

Tereza Koucká

Kariérní a osobní koučka, která pomáhá lidem najít a rozvíjet vlastní potenciál.

Tereza využívá svou více jak 10 letou praxi z interního i externího vyhledávání a řízení talentů. Ví, jak to chodí na trhu práce. V rámci kariérního poradenství vám pomůže sestavit životopis a LinkedIn profil, který zaujme. Připraví vás na pohovor. Pomůže vám najít kariérní vizi a sestaví s vámi kariérní plán.
Při koučování řeší nejen pracovní, ale i osobní témata: vztahy, sebevědomí, nebo životní změny.

V současné době působí v Business Leaders Forum, kde šíří osvětu o tom, co je to udržitelné podnikání. Jako koučka organizuje workshopy (Najdi svou cestu, Najdi svůj cíl, Najdi svůj talent), kde si může každý vyzkoušet principy koučování. Miluje život, svou rodinu a vše, co souvisí s kreativitou. Více o Tereze

Lucie Václavková

Kariérová poradkyně a vypravěčka kariérních příběhů. Pomáhá ženám rozvíjet se, ať už se rozhodnou pečovat o rodinu, jít do zaměstnání nebo podnikat. Při svých kurzech a konzultacích propojuje personalistiku, kariérové poradenství a marketing. Vystudovala ekonomiku, management a marketing na VŠE v Praze. Několik let na VŠE přednášela a zabývala se zkoumáním HR postupů a pracovních podmínek v různých typech organizací. Poté se v projektech neziskového sektoru věnovala kariérovému a podnikatelskému poradenství. V současné době je na volné noze a externě pokračuje ve spolupráci s neziskovkami. Více o Lucii.

Marcela Roflíková

Marcela pracovala téměř 20 letech v mezinárodním businessu. Celou dobu se snažila najít cestu nejen k vyšší efektivitě, ale především ke spokojenému a rovnovážnému životu. Založila Mindfulness Institut, kde propojila své zkušenosti a dovednosti s hodnotami, které ctí a žije. Jejím posláním je ukazovat lidem, že je možné žít šťastně, být úspěšní a plně uplatnit svůj potenciál.

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě