Dětský koutek na veletrhu Cannafest

Dětský koutek na veletrhu Cannafest

Datum: 11. 11. 2016 - 13. 11. 2016
Čas: Celý den

Místo: Výstaviště Holešovice

Mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin Cannafest je největší veletrh svého druhu na světě. Letos se bude konat již posedmé a to 11.-13. listopadu 2016 jako vždy na Výstavišti v Praze v Holešovicích.

Dětský a relaxační koutek Baby Office

Baby Office vás zve do dětského a relaxačního koutku, kde si můžete oddechnout spolu s dětmi na sedacích vacích. Vaše ratolesti vám i rádi pohlídáme, abyste se mohli věnovat nákupu, doprovodnému programu či přednáškám (hlídáme děti od 2 let, mladší po vzájemné dohodě). Pro děti bude k dispozici herní zóna včetně stavebnic či dětské knihovničky. Připravena je tvůrčí dílna na téma Podzimní dýně – starší děti si pod dozorem s využitím počítače zpracují vlastní výrobek od návrhu po výřez a sestavení, pro mladší budou k dispozici připravené šablony k dotvoření.

Dětský koutek bude otevřen po celou dobu veletrhu a maminky zde také mohou své ratolesti v koutku nakojit či přebalit (jednorázové plenky k dispozici zdarma).

V koutku najdete i mikrovlnku pro ohřev dětské stravy.

Co vás čeká na veletrhu?

Návštěvníci se mohou těšit na zajímavé expozice vystavovatelů z různých zemí světa. Představena bude jako každoročně široká nabídka pěstební techniky, hnojiv či semen nebo také kuřáckých potřeb a vaporizérů.

Chybět nebudou ani výrobci kosmetiky, oblečení, potravin nebo média zabývající se konopnou osvětou či instituce sdružující firmy, které využívají konopí jako přírodní zdroj nebo bojují za legalizaci a využití konopí v medicíně.

Součástí veletrhu bude také, jako každý rok, odborná konference, která je pro návštěvníky zdarma.

Otevírací doba pro všechny návštěvníky v jednotlivých dnech:

Pátek, 11. 11. 2016: 11:00 – 19:00
Sobota, 12. 11. 2016: 11:00 – 20:00
Neděle, 13. 11. 2016: 11:00 – 18:00

 


Komentáře

Okomentuje příspěvek