Děti v akci s Rossmannem

Společnost Rossmann již 3. rokem podporuje naše mobilní dětské koutky. Stal se pravidelným partnerem Festivalu Evolution a konference Ženy sobě.

Zdravý životní styl a osobní rozvoj

Festival Evolution je rájem pro všechny příznivce zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Nabízí širokou škálu nástrojů, jak na sobě pracovat, je doslova nabitý přednáškami, ochutnávkami a dalšími lákadly. Koná se 2x do roka – na jaře a na podzim.

V dětském koutku se vždy snažíme přizpůsobit duchu akce. Děti vyráběli z recyklovaných materiálů, nenásilnou formou se vzdělávají v oblasti ekologie nebo si mohou jen pohrát s kreativními stavebnicemi a odpočinout si po náročném zkoumání.

Na konferenci spolu s maminkou

Pracovně-zážitkovou konferenci Ženy sobě v rámci dne rovnosti platů Equal Pay Day pořádá nezisková organizace Business and Professional Women již 9. rokem. Je určena všem ženám, které na sobě chtějí pracovat, chtějí se posouvat v kariéře a žít vědomý naplněný život. Díky Dětskému koutku Rossmánek, mohou na konferenci a mentoring přijít i maminky na mateřské a rodičovské dovolené.

Mami, tati, vemte mě s sebou

Děti milují objevování světa dospělých, touží chodit s rodiči do práce i za zábavou. Dětské koutky na akcích nemají význam pouze pro rodiče, kteří díky nim nemusí řešit hlídání. Jsou přínosné i pro děti, pro které bývá velmi abstraktní a nepochopitelné, kam vlastně tatínek nebo maminka jdou. Takhle mají šanci si vše prohlédnout a být v kontaktu s tím, co zajímá jejich rodiče. Je to pro ně zážitek, na který rádi vzpomínají.

Hana Krejčí


Komentáře

Okomentuje příspěvek