Děti v akci s Rossmannem

Společnost Rossmann již 3. rokem podporuje naše mobilní dětské koutky. Stal se pravidelným partnerem Festivalu Evolution a konference Ženy sobě.

Zdravý životní styl a osobní rozvoj

Festival Evolution je rájem pro všechny příznivce zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Nabízí širokou škálu nástrojů, jak na sobě pracovat, je doslova nabitý přednáškami, ochutnávkami a dalšími lákadly. Koná se 2x do roka – na jaře a na podzim.

V dětském koutku se vždy snažíme přizpůsobit duchu akce. Děti vyráběli z recyklovaných materiálů, nenásilnou formou se vzdělávají v oblasti ekologie nebo si mohou jen pohrát s kreativními stavebnicemi a odpočinout si po náročném zkoumání.

Na konferenci spolu s maminkou

Pracovně-zážitkovou konferenci Ženy sobě v rámci dne rovnosti platů Equal Pay Day pořádla v roce 2018 nezisková organizace Business and Professional Women již 9. rokem. Je určena všem ženám, které na sobě chtějí pracovat, chtějí se posouvat v kariéře a žít vědomý naplněný život. Díky Dětskému koutku Rossmánek, mohou na konferenci a mentoring přijít i maminky na mateřské a rodičovské dovolené. Na zážitky z konference z pohledu účastnice se můžete podívat zde.

Mami, tati, vemte mě s sebou

Děti milují objevování světa dospělých, touží chodit s rodiči do práce i za zábavou. Dětské koutky na akcích nemají význam pouze pro rodiče, kteří díky nim nemusí řešit hlídání. Jsou přínosné i pro děti, pro které bývá velmi abstraktní a nepochopitelné, kam vlastně tatínek nebo maminka jdou. Takhle mají šanci si vše prohlédnout a být v kontaktu s tím, co zajímá jejich rodiče. Je to pro ně zážitek, na který rádi vzpomínají. Právě jako tomu bylo letos na konferenci Equal Pay Day. Podívejte se na reportáž.

Hana Krejčí

Sdílejte ...


Komentáře

Okomentuje příspěvek