0
Menu

Děti na akci s ROSSMANNEM

Děkujeme společnosti ROSSMANN, že se rozhodla i letos podporovat naše mobilní dětské koutky. Díky nim si letos konferenci Equal Pay Day 2023 užily i děti. 

Ohlédnutí za Equal Pay Day 2023

V dětském koutku bylo celou dobu rušno. Děti si hrály, sportovaly a tvořily. Ve volných chvílích s nimi maminky trávily čas v prostorách konference.

Zdravý životní styl a osobní rozvoj: Festival Evolution 2022

Festival Evolution je rájem pro všechny příznivce zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Nabízí širokou škálu nástrojů, jak na sobě pracovat, je doslova nabitý přednáškami, ochutnávkami a dalšími lákadly. Koná se 2× do roka – na jaře a na podzim.

V dětském koutku se vždy snažíme přizpůsobit duchu akce. Děti vyrábí z recyklovaných materiálů, nenásilnou formou se vzdělávají v oblasti ekologie nebo si mohou jen pohrát s kreativními stavebnicemi a odpočinout si po náročném zkoumání.

Mami, tati, vezměte mě s sebou

Děti milují objevování světa dospělých, touží chodit s rodiči do práce i za zábavou. Dětské koutky na akcích nemají význam pouze pro rodiče, kteří díky nim nemusí řešit hlídání. Jsou přínosné i pro děti, pro které bývá velmi abstraktní a nepochopitelné, kam vlastně tatínek nebo maminka jdou. Takhle mají šanci si vše prohlédnout a být v kontaktu s tím, co zajímá jejich rodiče. Je to pro ně zážitek, na který rádi vzpomínají. Právě jako tomu je vždy na konferenci Equal Pay Day. Podívejte se na reportáž.

Hana Krejčí

Chcete s námi zlepšovat pracovní prostředí pro rodiče?

Baby Office zajišťuje ve firmách hlídání dětí a komunitní eventy. Víte o firmě, kde by se hodil:

  • dětský koutek s hlídáním
  • program pro děti během prázdnin
  • family day nebo mikulášská
  • hlídání dětí při setkávání rodičů na rodičovské

Napište nám:

    Chci dostávat Newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě.