0
Menu

Děti na akci s ROSSMANNEM

Děkujeme společnosti ROSSMANN, že se rozhodla i letos podporovat naše mobilní dětské koutky. Díky nim si letos konferenci Equal Pay Day 2023 užily i děti. 

Ohlédnutí za Equal Pay Day 2023

V dětském koutku bylo celou dobu rušno. Děti si hrály, sportovaly a tvořily. Ve volných chvílích s nimi maminky trávily čas v prostorách konference.

Zdravý životní styl a osobní rozvoj: Festival Evolution 2022

Festival Evolution je rájem pro všechny příznivce zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Nabízí širokou škálu nástrojů, jak na sobě pracovat, je doslova nabitý přednáškami, ochutnávkami a dalšími lákadly. Koná se 2× do roka – na jaře a na podzim.

V dětském koutku se vždy snažíme přizpůsobit duchu akce. Děti vyrábí z recyklovaných materiálů, nenásilnou formou se vzdělávají v oblasti ekologie nebo si mohou jen pohrát s kreativními stavebnicemi a odpočinout si po náročném zkoumání.

Mami, tati, vezměte mě s sebou

Děti milují objevování světa dospělých, touží chodit s rodiči do práce i za zábavou. Dětské koutky na akcích nemají význam pouze pro rodiče, kteří díky nim nemusí řešit hlídání. Jsou přínosné i pro děti, pro které bývá velmi abstraktní a nepochopitelné, kam vlastně tatínek nebo maminka jdou. Takhle mají šanci si vše prohlédnout a být v kontaktu s tím, co zajímá jejich rodiče. Je to pro ně zážitek, na který rádi vzpomínají. Právě jako tomu je vždy na konferenci Equal Pay Day. Podívejte se na reportáž.

Hana Krejčí

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě