0
Menu

Děti v akci s ROSSMANNEM

Děkujeme společnosti ROSSMANN, že se rozhodla i letos podporovat naše mobilní dětské koutky. Díky ní můžete na Festival Evolution a konferenci Equal Pay Day – Ženy sobě vzít děti s sebou. Na dalších našich akcích můžete díky ROSSMANNOVI zdarma využívat plenky, vlhčené ubrousky a krémy.

Zdravý životní styl a osobní rozvoj

Festival Evolution je rájem pro všechny příznivce zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Nabízí širokou škálu nástrojů, jak na sobě pracovat, je doslova nabitý přednáškami, ochutnávkami a dalšími lákadly. Koná se 2x do roka – na jaře a na podzim.

V dětském koutku se vždy snažíme přizpůsobit duchu akce. Děti vyrábí z recyklovaných materiálů, nenásilnou formou se vzdělávají v oblasti ekologie nebo si mohou jen pohrát s kreativními stavebnicemi a odpočinout si po náročném zkoumání.

Na konferenci spolu s maminkou

Pracovně-zážitkovou konferenci Ženy sobě v rámci dne rovnosti platů Equal Pay Day pořádá v roce 2019 nezisková organizace Business and Professional Women již 10. rokem. Je určena všem ženám, které na sobě chtějí pracovat, posouvat se v kariéře a žít vědomý naplněný život. Díky Dětskému koutku Rossmánek, mohou na konferenci a mentoring přijít i maminky na mateřské a rodičovské dovolené se svými dětmi. Na zážitky z konference z pohledu účastnice se můžete podívat zde.

Mami, tati, vemte mě s sebou

Děti milují objevování světa dospělých, touží chodit s rodiči do práce i za zábavou. Dětské koutky na akcích nemají význam pouze pro rodiče, kteří díky nim nemusí řešit hlídání. Jsou přínosné i pro děti, pro které bývá velmi abstraktní a nepochopitelné, kam vlastně tatínek nebo maminka jdou. Takhle mají šanci si vše prohlédnout a být v kontaktu s tím, co zajímá jejich rodiče. Je to pro ně zážitek, na který rádi vzpomínají. Právě jako tomu je vždy na konferenci Equal Pay Day. Podívejte se na reportáž.

Hana Krejčí