0
Menu

Dětská jóga s angličtinou pro děti od 3 do 6 let

Dětská jóga s angličtinou pro děti od 3 do 6 let

Datum: 29. 09. 2016 - 09. 02. 2017
Čas: 16:00 - 17:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Otevíráme kurz jógy pro děti od 3 do 6 let.

Protáhneme si naše tělo od hlavičky k ploskám u nohy, naučíme se relaxovat, odpočívat a pozorovat, co se uvnitř nás samotných děje. Budeme se smát, spolupracovat a bude to moc fajn.
Čas s Vašimi dětmi je mimořádný. Během jógových hrátek si budete se svými dětmi hrát, budete se smát a naučíte se spoustu uvolňujících cviků, které můžete bez problémů cvičit i doma v obýváku, venku nebo třeba s ostatními přáteli.

Pro koho je kurz určen:

  • děti od 3 do 6 let

Obsah kurzu:

Každou hodinu na nás čekají jiné příběhy a nejrůznější dobrodružství. Vždy se ale přeneseme do země, kde se mluví pouze anglicky. Procvičíme spoustu nových anglických slovíček, budeme zpívat, básnit, fantazírovat a vymýšlet nejrůznější blbůstky v angličtině! U toho natrénujeme jógové pozice, které nám nejenom vykouzlí úsměv na tváři, ale také pomohou od bolavých zad či nožiček.

A na závěr zavřeme oči, ponoříme se do vlastního světa a necháme volně plynout naše myšlenky. Budeme si vyprávět, budeme snít a budeme kýmkoliv se nám zrovna zachce.

Kurzy začínají  ve čtvrtek 29. září, konec kurzu 9. února 2017

Cena 3.000 Kč za semestr, celkem 15 lekcí

https://youtu.be/U9lnUK8sUq8

Lektorka: Terezta Sitárová 

Vystudovala pedagogickou fakultu se zaměřením na Anglický jazyk. Studovala ve Švédsku a také pracovala jako au-pair ve Velké Británii. Vedla kroužky angličtiny v mateřských školách, konverzační kroužky pro děti na základních školách a také vedla výuku angličtiny na jazykových školách pro děti a dospělé. Založila Little Bubbles – angličtinu spojenou s jógou pro děti. Více v rozhovoru.

Přihlášení na kurz:

www.littlebubbles.cz nebo info@littlebubbles.cz

Tereza Sitárová, info@littlebubbles.cz, tel: 728 770 546

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě