603 564 243
EN
Menu

AVON pochod – Kubíkův dětský koutek

AVON pochod - Kubíkův dětský koutek

Datum: 20. 09. 2020
Čas: Celý den

Místo: Libeňský ostrov

Díky lidské solidaritě se každoročně koná růžový AVON Pochod, kterého se účastní miliony lidí ve více než 58 zemích světa na důkaz podpory ženám s rakovinou prsu.

20. ročník AVON Pochodu rozradostní Prahu

Projekt AVON za zdravá prsa můžete podpořit zakoupením předmětů s růžovou stužkou u své AVON Lady/Gentlemana nebo v růžovém e-shopu.

První Avon Pochod proti rakovině prsu se uskutečnil v roce 2001. Od té doby se stal pravidelnou akcí, která láká slavné osobnosti i média, ale hlavně díky němu Avon pomáhá zachraňovat životy žen po celé České republice, motivuje je k prevenci a přivádí ženy na pravidelné kontroly do screeningových center.

  • Celkový výtěžek z prodeje Triček proti rakovině prsu putuje na konto proti rakovině prsu, z něhož jsou podporovány neziskové organizace: Aliance žen s rakovinou prsu, Mamma HELP a Asociace mamodiagnostiků ČR
  • Největší projekt Ženy ženám – za každé prodané tričko na Pochod vystavuje AVON jednu poukázku, která zlevní ženě vyšetření prsu – každé prodané tričko tak znamená jeden zachráněný život – celkem se za dobu projektu podařilo vyšetřit 118.000 žen.

Aktuality k akci najdete na facebooku.

KUBÍKŮV DĚTSKÝ KOUTEK na Avon Pochodu

Již třetím rokem pro vás Baby Office realizuje v cíli pochodu dětský koutek – letos díky společnosti Maspex Czech s.r.o. Těšte se na skvělé aktivity s Kubíkem!

V prostoru stanu najdete soukromí pro kojící maminky i klid pro přebalení batolat (jednorázové plenky zdarma).

Na děti čekají zábavně dovednostní Kubíkovy hry: sbírání ovoce ze stromu, hod na cíl, skládání puzzle, bludiště s kuličkou a sběr zeleniny ze zahrádky.

Každý malý host získá svoji odměnu a může zde potkat veselého maskota Kubíka.

A než akce začne, můžete si pohrát a zasoutěžit na webu Médi Kubíka.

Komentáře