0
Menu

AVON pochod – Kubíkův dětský koutek

AVON pochod - Kubíkův dětský koutek

Datum: 17. 09. 2022
Čas: 13:30 - 19:00

Místo: Štvanice

Po dvou letech pauzy růžová barva zaplaví Prahu během jubilejního 20. ročníku Avon pochodu za zdravá prsa.

Díky lidské solidaritě se každoročně koná růžový AVON Pochod, kterého se účastní miliony lidí ve více než 58 zemích světa na důkaz podpory ženám s rakovinou prsu.

Projekt AVON za zdravá prsa můžete podpořit zakoupením předmětů s růžovou stužkou u své AVON Lady/Gentlemana nebo v růžovém e-shopu.

První Avon Pochod proti rakovině prsu se uskutečnil v roce 2001. Od té doby se stal pravidelnou akcí, která láká slavné osobnosti i média, ale hlavně díky němu Avon pomáhá zachraňovat životy žen po celé České republice, motivuje je k prevenci a přivádí ženy na pravidelné kontroly do screeningových center.

  • Celkový výtěžek z prodeje Triček proti rakovině prsu putuje na konto proti rakovině prsu, z něhož jsou podporovány neziskové organizace: Aliance žen s rakovinou prsu, Mamma HELP a Asociace mamodiagnostiků ČR
  • Největší projekt Ženy ženám – za každé prodané tričko na Pochod vystavuje AVON jednu poukázku, která zlevní ženě vyšetření prsu – každé prodané tričko tak znamená jeden zachráněný život – celkem se za dobu projektu podařilo vyšetřit 118.000 žen.

Aktuality k akci najdete na facebooku.

KUBÍKŮV DĚTSKÝ KOUTEK na Avon Pochodu

I letos na vás čeká v cíli pochodu dětský koutek díky společnosti Maspex Czech s.r.o. Těšte se na skvělé aktivity s Kubíkem!

V prostoru stanu najdete soukromí pro kojící maminky i klid pro přebalení batolat (jednorázové plenky zdarma).

Na děti čekají zábavně dovednostní Kubíkovy hry: sbírání ovoce ze stromu, hod na cíl, skládání puzzle, bludiště s kuličkou a sběr zeleniny ze zahrádky.

Každý malý host získá svoji odměnu a může zde potkat veselého maskota Kubíka.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě