EN
0
Menu

Prodejní jarmark dotvoří sváteční atmosféru

Zorganizujeme prodejní jarmark ve firmě, obci nebo městské části. Vybereme osvědčené lokální výrobce skvělých produktů, takže si návštěvníci budou moci zakoupit kvalitní produkty a zároveň podpořit tuzemské podnikatele. 

 

Jarmarky k nejrůznějším příležitostem pořádáme u nás v Baby Office už od počátku našeho fungování. Naši klienti a spolupracovníci vítají možnost nakoupit si zajímavé originální produkty. My zase vítáme možnost podpořit české výrobce a podnikatele.

Jak takový jarmark uspořádat?

  1. Stanovení termínu. Zvláště před Vánocemi bývají prodejci velmi aktivní, takže čím dříve termín stanovíte, tím lepší budete mít výběr. Pozor, ať se vám termín nekryje s některými většími akcemi.
  2. Výběr prodejců. Měl by být zastoupený různý sortiment od klasických vánočních dárečků, drobných dekorací až po jídlo, oblečení a hračky pro děti. 
  3. Rozvržení stánků. Zvolte vhodné prostory. Nám se osvědčila kombinace umístění prodejců na chodbách i v zasedacích místnostech. Jako stánek poslouží větší stůl, kde si prodejce rozloží své zboží. Myslete na to, aby vedle sebe nebyly konkurenční firmy.
  4. Komunikace s prodejci. V předstihu vše s prodejci domluvte. Ujistěte se, že mají všechny potřebné informace.
  5. Propagace akce. Nezapomeňte na akci opakovaně pozvat všechny zaměstnance a jejich rodiny, přátele nebo klienty.
  6. Doprovodný program. K jarmarku můžete přidat doprovodné aktivity. Pro děti obstarejte například tvůrčí dílny nebo divadélko. Pro ženy možnost líčení nebo fotokoutek.

Organizace jarmarku a doprovodného programu

Líbí se vám myšlenka jarmarku ve vaší firmě, ale nemáte kapacitu na jeho realizaci? Rádi pro vás jarmark včetně doprovodného programu zorganizujeme. 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě