0
Menu

Životní mapy

Životní mapy

Datum: 13. 01. 2016
Čas: 10:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

O umění žít život s větší lehkostí a radostí. Přednáška s následnou besedou o této diagnosticko-terapeutické metodě.

Životní mapy:

řeší nefunkční vzorce, zbavují starých zátěží. Řeší příčiny problémů u dětí: komunikační, vztahové, emoční. Rodičům umožní opravdu pochopit své dítě, najít problémy jeho problémů a trápení.

Na semináři zjistíte, jak můžete odstranit starosti a problémy, které vám brání žít šťastně.

Životní mapa zrcadlí váš osobní příběh. Každý je jedinečný, jako i vy. Pomůže vám odhalit a pochopit vlastní život, specifika, zacyklení, funkční a nefunkční vzorce. A protože je to funkční metoda, dá vám osobní východiska. Ceníme si ji pro její výjimečnou rychlost a účinnost.

Dětská životní mapa je diagnostickou metodou, se kterou se dá pracovat již od 3 let věku. Řeší mnoho, hyperaktivitu, poruchy učení, atd.

Více informací o metodě: www.zivotnimapy.cz 

Vstupné: 180 Kč.

Rezervace místa na: anna.preclikova@zivotnimapy.cz

Tel: 602 223 658

Přednášet bude: Ing. Anna Preclíková transformační koučka a lektorka metody Životní mapy

„Jmenuji se Anna Preclíková a metoda Životní mapy mi změnila život. Pochopila jsem, jak křehké a zranitelné období je dětství, jak moc škodlivé jsou negativní vlivy vnikající v této době do dětské psychiky a předurčují budoucí vývoj života.

Metoda Životních map umožňuje najít rychlé a efektivní řešení disfunkčních vztahů v rodině – mezi partnery, ale především v rámci vztahů rodičů a dětí. Identifikuje a umí předcházet poruchám chování a učení u dětí a nabízí jednoduchý a nezátěžový návod jak vzniklé problémy řešit.

Čím spokojenější prožívají děti svá dětství, tím naplněnější život pak umí žít. K tomuto uvědomění chci vést své klienty, protože naše budoucnost je v rukách našich dětí.“

Více informací na www.annapreclikova.cz

zivotni mapy 13ledna2016

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě