0
Menu

Základy finanční gramotnosti

Základy finanční gramotnosti

Datum: 18. 02. 2015
Čas: 09:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Víte, co je to finanční gramotnost a k čemu je dobrá? Zajímá Vás, jak správně nakládat s penězi a jak efektivně spravovat rodinné finance?Jste na mateřské / rodičovské dovolené a musíte pracovat s omezenými zdroji?
Na semináři probereme základní principy finanční gramotnosti a zdravé finanční návyky, které jsou vhodné pro každého. Vzájemně si předáme zkušenosti, co komu funguje a co naopak ne.

O lektorce
Ing. Kateřina Lichtenberková vystudovala VŠE v Praze. Poté se několik let věnovala koučování majitelů a manažerů firem a řízením změnových projektů. Od roku 2012 vede projekt FINANČNÍ GRAMOTNOST DO ŠKOL, který provozuje obecně prospěšná společnost yourchance. V rámci projektu je kromě jiného také lektorem odborných seminářů a webinářů zaměřených na finanční vzdělávání, tvůrcem materiálů pro výuku na školách či autorem odborných článků. Jako lektor používá Kateřina koučovací principy, kdy pracuje s požadavky účastníků a jim přizpůsobuje danou lekci.

Cena kurzu je 300 Kč.
Hlásit se můžete na mailu fingram@yourchance.cz.
V případě zájmu o hlídání dětí pište rezervace prosím na info@babyoffice.cz – nutno uvést název a termín akce a jméno a datum narození dítěte.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě