EN
0
Menu

Workshopy pro maminky – téma: Moderní krasopis

Workshopy pro maminky – téma: Moderní krasopis

Datum: 09. 09. 2020
Čas: 09:30 - 11:30

Místo: Galerie Butovice

Chcete si odpočinout při kreativní práci, načerpat energii, poznat se s novými lidmi? Zveme vás do OC Galerie Butovice (1. patro, v prostorách bývalé prodejny Zoot, vedle Kiku) na workshop moderního krasopisu zdarma.

Co vás čeká?

Od 9:30 si vyzkoušíte si Brush lettering, tedy psaní štětcem. Používáme štětcový fix a vodní štětce. Nejdříve si vyzkoušíme psaní čar, pak písmen a na závěr zkusíme celá slova. Brush Lettering je charakterizován tlustými linkami na tazích směrem dolů a tenkými linkami na tazích směrem nahoru. To znamená, že se musíte soustředit na to, jakým směrem se váš štětec pohybuje. Skvělé cvičení pro ukotvení pozornosti a vyčištění mysli!

Každý účastník dostane písanku a svůj štětcový fix, který si odnese. 

Od 10:30 se budeme věnovat falešné kaligrafii, která spočívá v odlišení tlouštky tahů dodatečným zvýrazněním dalšími tahy. Je to vhodný způsob pro ty, kteří si nejsou tak jisti psaním štětcem.

U obou workshopů se seznámíme také s výrazy jako je „flourishing“ a „bouncing“. Ukážeme si, co při psaní, nebo dokonce „malování písmen“, znamenají. Ve druhé části se pověnujeme také botanickým motivům jednoduchých květin a lístků, které se s krasopisem kombinují společně s věnečky a banery, především při tvoření přáníček a další kreativní tvorby. 

Na akci jsou vítané i děti. Můžete tvořit s nimi nebo využít hlídání dětí v dětském koutku přímo u workshopu.

Účast na workshopu i hlídání dětí je ZDARMA, ale kapacita workshopu je omezená. Registrujete se proto prosím předem na kontakt: Iva Fojtová, iva.fojtova@babyoffice.cz, kde uveďte, zda máte zájem i o hlídání dětí a jejich věk. Bližší dotazy zodpoví Iva na tel. 603 564 243.

Rezervace je platná po našem potvrzení.

Těšíme se na vás 😊

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě