0
Menu

Vyrábíme adventní věnce a kalendáře – netradičně

Vyrábíme adventní věnce a kalendáře - netradičně

Datum: 25. 11. 2015
Čas: 09:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Můžete jít do nejbližšího obchodu a koupit adventní věnec nebo kalendář s miničokoládkami, můžete chvíli brouzdat po síti a objednat si vše z e-shopu, nebo můžete přijít k nám, vytvořit svůj vlastní originální adventní věnec či kalendář a ještě se přitom naladit na začátek adventu.

Celé dopoledne budeme společně tvořit a vy si domů odnesete krásný výrobek v barvách dle vaší volby a s vaším oblíbeným obsahem.

Co s sebou?

Pokud budete tvořit kalendář, pak pouze náplně na jednotlivé dny kalendáře. Je jen na vás, čím chcete potěšit své blízké. Limitem je pouze velikost max. 3 x 3 x 3 cm, aby se drobnosti vešly do obalů.

Všechny ostatní pomůcky budou připravené a jsou zahrnuté v ceně.

Do přihlášky prosím uveďte, co chcete tvořit (který z kalendářů viz foto níže, nebo adventní věnec), abychom pořídili dostatek výbavy.

Jako drobnost pro všechny si můžeme pak vytvořit ještě toto:

Lektorka: Ivana Šteglová

Ivana se řadu let pohybuje v oblasti lidských zdrojů, zajímá se zejména o rozvojové možností lidských bytostí. Díky svému výcviku v Gestalt koučinku věří na hybnou energii, která se pojí s naším teď a tady, a pracuje s ní při svých koučovacích sezeních. Ve volném čase Ivana zkouší nové výtvarné techniky, zabývá se barevnou typologií, působením barev na člověka, feng šuej a rozvíjí svůj neziskový projekt rozvoje rodičů ROSENARO.

V Baby Office vede oblíbenou aktivitu tvorby vision boardu.  Je maminkou malé Aninky.

Více o Ivaně: www.humanly.cz

Cena: 160,- Kč

Hlídání dětí: Děti jsou na semináři vítány, můžete však využít i možnosti hlídání dětí v naší miniškolce pro děti od 15 měsíců (mladší dle individuální dohody). Zvýhodněná cena za celý dopolední blok 8.30 – 12.30 hod je 300,- Kč. Do poznámky při registraci uveďte, prosím, věk a počet dětí.

Více info a registrace na: ivana@humanly.cz

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě