Podzimní výměnný bazar oblečení a hraček

Podzimní výměnný bazar oblečení a hraček

Datum: 23. 10. 2018
Čas: 09:00 - 18:30

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25 - Praha 4

Máte doma oblečení, které už nevyužijete? Přineste oblečení, kabelku či batoh a na oplátku si můžete odnést cokoliv z toho, co přinesli ostatní! Ať už je to dětské, dámské, pánské oblečení, nebo kabelka, taška či batoh, určitě to ještě někomu udělá radost.

Výměnný bazárek oblečení a hraček v Baby Office je stále populárnější. Jste úžasní – za mě jednoznačně nejlepší pražský SWAP z asi 5 na kterých jsem poslední dva roky byla. Díky, určitě je s tím spousta práce! 

Děkujeme za pochvalu, moc nás to těší!

Oblečení, které si nikdo nevybere, se díky projektu FOREWEAR dostane do rukou lidí, kteří to potřebují. Část pomůže lidem v nouzi a ze zbytku vyrobí v chráněných dílnách podle designů a střihové dokumentace FOREWEAR krásné i praktické funkčně-designové výrobky (obaly na mobily, knihy, tablety, zápisníky, atd)

FOREWAER_vlastni_vyrobky_small-300x200Tyto výrobky slouží jako ekologické dárky s příběhem často také pro firmy, jejich zaměstnance a partnery. Podpoříme takto zodpovědný společenský konzum, udržitelnost a životní prostředí, a dáme možnost získat práci prostřednictvím šicích zakázek znevýhodněným lidem v chráněné šicí dílně.

Podívejte se na krátké video o projektu FOREWEAR, které vystihuje a ilustruje celou spolupráci týkající se sběru starého oblečení.

Oblečení můžete do Baby Office nosit průběžně. Kontaktujte nás na emailu info@babyoffice.cz a domluvíme se na termínu předání věcí.

Těšíme se, že společně uděláme radost těm, kteří to ocení!

Tým Baby Office


Komentáře

  1. Eva B. 2. června 2016

    Dobrý den,
    akce jsem si všimla až dnes. Chtěla bych se zeptat, jestli by bylo možné oblečení přinést i třeba v průběhu akce.
    Děkuji za odpověď.
    EB

Okomentuje příspěvek