Podzimní výměnný bazar oblečení a hraček

Podzimní výměnný bazar oblečení a hraček

Datum: 23. 10. 2018
Čas: 09:00 - 17:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25 - Praha 4

Výměnný bazárek oblečení a hraček v Baby Office je stále populárnější. Jste úžasní – za mě jednoznačně nejlepší pražský SWAP z asi 5 na kterých jsem poslední dva roky byla. Díky, určitě je s tím spousta práce! 

Máte doma zachovalé věci, které už nevyužijete? Přineste oblečení, kabelku, batoh  či hračku a na oplátku si můžete odnést cokoliv z toho, co přinesli ostatní! Ať už je to dětské, dámské, pánské oblečení, nebo kabelka, taška či batoh, určitě to ještě někomu udělá radost.

Oblečení, které si nikdo nevybere, se díky projektu FOREWEAR dostane do rukou lidí, kteří to potřebují. Část pomůže lidem v nouzi a ze zbytku vyrobí v chráněných dílnách podle designů a střihové dokumentace FOREWEAR krásné i praktické funkčně-designové výrobky (obaly na mobily, knihy, tablety, zápisníky, atd)

FOREWAER_vlastni_vyrobky_small-300x200Tyto výrobky slouží jako ekologické dárky s příběhem často také pro firmy, jejich zaměstnance a partnery. Podpoříme takto zodpovědný společenský konzum, udržitelnost a životní prostředí, a dáme možnost získat práci prostřednictvím šicích zakázek znevýhodněným lidem v chráněné šicí dílně.

Podívejte se na krátké video o projektu FOREWEAR, které vystihuje a ilustruje celou spolupráci týkající se sběru starého oblečení.

Oblečení můžete do Baby Office nosit průběžně nebo až v den akce. Kontaktujte nás na emailu info@babyoffice.cz a domluvíme se na termínu předání věcí.

Těšíme se, že společně uděláme radost těm, kteří to ocení!

Tým Baby Office


Komentáře

  1. Michaela ticha 1. srpna

    Muzu privezt i veci s flickem obcas praci chloupek atd ale neni to na prvni pohled videt? Ne na oplatku ale darovat rodinam v nouzi

    • Hana Krejčí 13. srpna

      Určitě, není problém. Každé oblečení se hodí, když ne na nošení, tak na recyklaci. Hana

Okomentuje příspěvek