603 564 243
EN
Menu

Jarní výměnný bazar oblečení a hraček

Jarní výměnný bazar oblečení a hraček

Datum: 09. 04. 2019
Čas: 09:00 - 17:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25 - Praha 4

Na jaře bude opět čas provětrat šatník, vyřadit věci které nenosíte a vybrat si nové, které přinesou ostatní. 

Máte doma zachovalé věci, které už nevyužijete? Přineste oblečení, kabelku, batoh  či hračku a na oplátku si můžete odnést cokoliv z toho, co přinesli ostatní! Ať už je to dětské, dámské, pánské oblečení, nebo kabelka, taška či batoh, určitě to ještě někomu udělá radost.

Budeme mít pro Vás speciální zónu pro plnoštíhlé ženy. Tzv. Xelle koutek, který přinášíme ve spolupráci s XelleLife, platformou pro plnoštíhlé ženy, která inspiruje k probuzení síly, radosti a krásy ve velkých srdcích. Katarína, zakladatelka projektu zastřeší zónu s XL oblečením (to jsou velikosti od 44) a budete se s ní moci setkat i na ranním fresh startéru do sebevědomí, který povede. Budete se jí moci zeptat, jak ona přišla k tomu, že se cítí ve svém XL těle spokojená a sebevědomá. Jak Katarína říká, dost bylo teorie, třeba už praxe:-)

 

 Jste úžasní – za mě jednoznačně nejlepší pražský SWAP z asi 5 na kterých jsem poslední dva roky byla. Díky, určitě je s tím spousta práce! 

Oblečení, které si nikdo nevybere, se díky projektu FOREWEAR dostane do rukou lidí, kteří to potřebují. Část pomůže lidem v nouzi a ze zbytku vyrobí v chráněných dílnách podle designů a střihové dokumentace FOREWEAR krásné i praktické funkčně-designové výrobky (obaly na mobily, knihy, tablety, zápisníky, atd)

Tyto výrobky slouží jako ekologické dárky s příběhem často také pro firmy, jejich zaměstnance a partnery. Podpoříme takto zodpovědný společenský konzum, udržitelnost a životní prostředí, a dáme možnost získat práci prostřednictvím šicích zakázek znevýhodněným lidem v chráněné šicí dílně.

Podívejte se na krátké video o projektu FOREWEAR, které vystihuje a ilustruje celou spolupráci týkající se sběru starého oblečení.

Oblečení můžete do Baby Office nosit průběžně nebo až v den akce. Kontaktujte nás na emailu info@babyoffice.cz a domluvíme se na termínu předání věcí.

Těšíme se, že společně uděláme radost těm, kteří to ocení!

Tým Baby Office

Komentáře