0
Menu

Větrání dětských skříní

Větrání dětských skříní

Datum: 06. 04. 2014
Čas: 14:00 - 18:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Jaro je tady a k jaru patří i pořádný jarní úklid. Také se vám doma hromadí dětské oblečení, ze kterého již děti vyrostly, ale vám je líto ho vyhodit? fitmami_logo_2012_white

Nechcete prodávat přes internet, protože je to příliš složité? Přijďte na „Větrání dětských skříní“ a zbavte se toho, co již nepotřebujete, ale jiný to uvítá.

Ve spolupráci fitMAMI® a Babyoffice jsme pro vás připravili burzu neboli tržiště dětského oblečení a potřeb.

Přijďte prodat, nakoupit neb třeba vyměnit … jak je libo. Vy budete prodávat nebo nakupovat – my se vám postaráme o vaše děti!

 

ROSA_logoA protože bychom rádi dali celé akci i hlubší podtext, půjde celý výtěžek z pronájmu prodejních stolků pro nadaci ROSA, která se zabývá ochranou žen a dětí v těžké životní situaci a prevencí domácího násilí.

Kdy: v neděli 6.4. 2014

Čas: 14 – 18 hod. (pro prodejce bude Babyoffice otevřen již od 13 hod.)

Cena za prodejní stolek: 100,- Kč

Pro děti je připraven program v miniškoličce (výtvarné tvoření, hry apod.) a v případě hezkého počasí i na zahradě. Na hlídání dětí je potřeba rezervace předem, zvýhodněná cena za hlídání 50 Kč za hodinu.

UPOZORNĚNÍ: Prosíme Vás, abyste u rezervace uváděli své úplné jméno, e-mail i telefon pro případné organizační změny. Jinak bohužel nemůžeme potvrdit Vaši registraci.
V případě zájmu o hlídání dětí je nutno do komentáře u vlastní rezervace tuto skutečnost uvést a napsat navíc věk a jméno dítěte, abychom ho mohli umístit do naší miniškolky. Děkujeme za pochopení.

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě