603 564 243
Menu

Velikonoční dílničky

Velikonoční dílničky

Datum: 01. 04. 2015
Čas: Celý den

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Velikonoční tvoření pro všechny šikovné holky a kluky je zaměřené na tvorbu velikonočních dekorací z papíru, vaty a vlny za pomoci nití, lepidla a barev.

Dílničky jsou zaměřené na rozvoj manuální zručnosti dětí. Kreslíme, stříháme, lepíme i jinak tvoříme z obvyklých i neobvyklých materiálů. V našich dílničkách si děti osvojí nejen vlastní dovednosti, ale také vytrvalost a spolupráci s ostatními. Některé jejich výrobky jsou milými dárky pro ty, které mají rády. Vždycky se snažíme o to, aby děti měly z tvoření radost a byly hrdé na to, co vytvořily.

Důležitým předpokladem k účasti na dílničce, hlavně u menších dětí, je schopnost zůstat chvilku bez rodiče a pracovat samostatně nebo za pomoci dospělé osoby. Pokud je váš drobeček mladší a nebo si přeje, abyste s ním zůstali po dobu tvoření, není problém, budeme rádi.

Cena
dítě od 5 let, mladší s rodičem 50,- Kč/dítě,
dítě do 5 let bez rodiče 100 Kč.

st 1.4. od 10:00 do 12:00 nebo

st 1.4. od 15:00 do 17:00.

Rezervujte si své místo, kapacita omezena! Přihlásit se můžete telefonicky na čísle 776 228 312 nebo mailem babyoffice@cerna.sk.

Pro děti od 2 let na výběr: kuřátko, ovečka, vajíčko. Pro děti od 5 let na výběr: zajíc, slepička, vejce.

Nezapomeňte pro sebe i dítě pohodlné oblečení, kterému nebude vadit poničení od lepidla a barev. Přestože používáme barvy, které jsou zdravotně nezávadné s atestem, může se stát, že po nich zůstanou skvrny.

Dobrou náladu a chuť tvořit sebou. Těšíme se na Vás!

Komentáře
Eventy v době koronaviru

I v době pandemie přinášíme dětem zábavu i poučení a odpočinek rodičům.