0
Menu

Techniky uvolnění stresu

Techniky uvolnění stresu

Datum: 03. 03. 2015
Čas: 09:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Stres. Kdo by ho neznal? V dnešní době plné shonu by se skoro mohlo zdát, že se stal přirozenou součástí našich životů. Ale je tomu skutečně tak?

Přijďte si odpočinout a současně se naučit něco nového a užitečného! Kdo? Vy a Comito – profesionální koučové Adéla Čermáková a Petra Bartošová, skupinka max. 10 účastnic/účastníků

Pro koho je workshop určen? Pro ženy i muže, kteří stejně jako my věří, že člověk je spolutvůrcem vlastního života a mají chuť nejenom dozvědět se něco nového, ale také získat vlastní prožitek a rozhodnout se, jak nejvhodnějším způsobem převést získanou zkušenost do praxe.

Není žádné tajemství, že právě stres je příčinou vzniku řady onemocnění a je tedy zřetelné, jak podstatné dopady má na naše psychické i fyzické zdraví a ovlivňuje celkovou kvalitu našeho života.

Jak tedy stres uvolnit, jak mu účinně předcházet a pečovat tak o svou mysl, tělo i duši? Co je důvodem, že některé situace vnímáme závažněji než jiné a že se jejich vnímání často liší podle toho, kdo je prožívá? A jak to vyřešit?
Během workshopu si budeme povídat nejen o tom, co stres vlastně znamená, jak vzniká a jak se projevuje na jednotlivých úrovních, ale zejména se zaměříme na praktické, jednoduché a účinné metody a cvičení, které odpovídají životnímu stylu moderního člověka a jsou tedy skutečně použitelné v každodenním životě!

Představíme Vám naše nejosvědčenější způsoby, které s úspěchem využíváme jak samy na sobě tak i ve prospěch našich klientů.

Mezi tyto způsoby patří:

  • mentální cvičení, visualizace
  • meditační techniky a relaxace – aktivní i pasivní
  • práce s vlastním tělem a dechem

Zapojíme i své smysly, objevíme účinky zvuku a díky čichu pocítíme účinky drahocenných esenciálních olejů terapeutické kvality Young Living. K vedení celého workshopu využijeme také interakce skupiny, brain-based koučovací přístup v kombinaci s prvky zážitkového učení a vlastní intuici.

Ohlasy a reference naleznete ZDE

Co si vzít s sebou? Pohodlné oblečení, tužku a papír na poznámky. Na místě bude k dispozici čaj, kafe, voda. Během worshopu budeme dělat krátké pauzy.

Za kolik? 350,- Kč při platbě na účet předem, 500 Kč na místě v hotovosti.

Jak se přihlásit? Pro registraci prosím vyplňte registrační formulář ZDE.
V případě zájmu o hlídání dětí pište rezervace prosím na info@babyoffice.cz – nutno uvést název a termín akce a jméno a věk dítěte.
Klienty prosíme o úhradu kurzu předem na účet 1237570014/3030 nejpozději 5 pracovních dnů před konáním kurzu. Do poznámky uveďte název kurzu a jméno účastníka.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě