0
Menu

Snídaně s Rostya Gordon-Smith

Snídaně s Rostya Gordon-Smith

Datum: 07. 03. 2017
Čas: 10:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

V březnu k nám zavítá Rostya Gordon-Smith, mezinárodně uznávaná expertka v oblasti rozvoje jednotlivců i organizací, spoluautorka knihy Úspěšně s kůží na trh a zakladatelka projektu Minerva 21.

Co jste o Rostye možná nevěděli

Rostya Gordon-Smith v roce 1969 emigrovala bez peněz a bez znalosti jazyka do Anglie. Vystudovala univerzitu, vdala se a vychovala čtyři děti. Na mateřské dovolené strávila 10 let a kariéru zahájila až ve svých čtyřiceti letech. Přes dvacet let působila v oblasti řízení a rozvoje organizací, lidí a týmů nejen v Česku, ale i v Kanadě, Velké Británii, Japonsku, Brazílii, Estonsku, Rusku a v dalších zemích.

V roce 2000 byla Rostya jmenována jednou z 50 největších světových lídrů v oblasti lidských zdrojů, v roce 2006 pak byla zvolena mezi 20 nejvlivnějších žen v České republice. Založila společnost People Impact a celonárodní soutěž pro nejlepší projekt v HR – „HREA“, HR Excellence Award.

S Věrou Staňkovou napsala motivační knihu Úspěšně s kůží na trh, publikovala články v časopisech Computer World, HK East European Review, Beautiful British Columbia, Personal, HR Forum a Moje Psychologie.

 

Často vystupuje na mezinárodních konferencích, přednáškách a seminářích. Založila hnutí Minerva 21 oslovuje české ženy s heslem „Čeříme vodu“. Zaměřuje se specificky na ženy – na zvýšení jejich sebevědomí a profesních znalostí, na budování sítě kontaktů, vzájemné předávání zkušeností, spolupráci a posílení vlivu ve společnosti. Pomáhá ženám v tom, aby byly připravené přijímat výzvy a vedoucí pozice v různých oblastech podnikání a veřejného života.

Hlídání dětí

Po dobu akce nabízíme zvýhodněné hlídání dětí od 18 v dětském koutku 60 Kč/hod (tj. 120 Kč/akce).  Rezervaci a platbu za hlídání prosím proveďte předem spolu s rezervací a platbou za kurz.

Cena: 250 Kč

Více informací o kurzu

Více informací o kurzu vám podá Petra Koťátková (petra.kotatkova@babyoffice.cz)

Další zajímavé akce

28. 03. 2017, 10:00 – 12:00Snídaně s Veronikou Hurdovou 
11. 04. 2017, 09:00 – 12:00Dobrozvyk

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě