0
Menu

Oslavte s námi 4. narozeniny!

Oslavte s námi 4. narozeniny!

Datum: 30. 05. 2017
Čas: 09:00 - 14:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Přijďte s námi oslavit 4. narozeniny Baby Office! Setkáte se se zajímavými hosty, pochutnáte na dortíku a na památku si můžete koupit něco pěkného na jarmarku. Pro děti připravujeme dílničky a také hlídací koutek, abyste si mohli oslavu pořádně užít.

Vstup je zdarma, na přednášky a hlídání dětí je třeba se registrovat. Děkujeme.

Na koho se můžete těšit?

9.15 – 9.45 Hana Krejčí, spoluzakladatelka Baby Office

Hanka je spoluzakladatelkou coworkingového centra Baby Office, jehož prvotním záměrem bylo vytvořit prostor pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené, kde by se rodiče věnovali své práci či vzdělávání a děti by trávily čas objevováním světa a hraním. Postupem času se projekt dál vyvíjel – Baby Office se přestěhovalo, do projektu vstoupily další podnikatelky a zakladatelky se zaměřily na organizování mobilních dětských koutků. V současné době Baby Office vyráží se svými koutky na veletrhy, výstavy, koncerty, s Mikulášskou do firem a v létě pořádá příměstské tábory.

 

10.00 – 10.30 Margareta Křížová, zakládající partnerka CEAG

Jedna ze zakládajících partnerek CEAG, zodpovědná především za strategii, business development a poradenství v rámci fúzí a akvizic. Margareta úzce spolupracuje s fondy private equity, strategickými investory a vlastníky společností. Díky znalosti českého trhu a zkušenostmi v oblasti fúzí a akvizic, realizovala společnost CEAG řadu transakcí, kdy zastupovala prodávající vlastníky nebo kupující. Margareta také vede v CEAG služby pro malé a střední podniky a začínající podnikatele (start ups), zejména v oblasti obchodní a marketingové strategie a business modelů. Pro české společnosti vyhledává zahraniční obchodní partnery a investory. Margareta Křížová byla investorkou ve čtvrté řadě pořadu České televize Den D a působí jako business mentorka začínajících podnikatelů. V současné době moderuje pořad Podnikání od A do ZET na rádiu ZET. Účastní se jako porotce podnikatelských soutěží, pořádá workshopy a semináře a je speakerem na konferencích.

10.45 – 11.30 Jana Černoušková, jednatelka GENDER Consulting

Jana je jednatelkou a spoluzakladatelkou GENDER Consulting, s.r.o. , která nabízí vzdělávání poradenství a další aktivity v oblasti genderu, diverzity, age managementu, work-life balance, softs skills, rozvoje organizací a podnikání. Specifický mentoring a koučování. Absolvovala Univerzitu Karlovu v Praze a Metropolitní Univerzitu v Praze. Po té získala zkušenosti s osobním a podnikatelským poradenstvím a lektorováním soft-skills. Znalosti genderové problematiky, zájem o obor i o jeho propojování napříč tématy vedly k myšlence založení GENDER Consulting, s.r.o.

 

 

12.00 – 12.30 Eva Vašková Čejková, zakladatelka Ženy s. r. o.

Podnikat začala ve dvaceti, kdy založila spolčnosti působící v PR, marketingu a vzdělávání (ConPro). Pracovala prů osobnosti i velké, střední a malé společnosti jako Sony, Epson,  Matějovský aj. V roce 2013 založila při mateřské dovolené projekt Ženy s.r.o., který kromě on-line projektu zahrnuje Pracovny, které poskytují prostor pro zvdělávání, osobní rozvoj, networking a podporu podnikání. Organizuje Den, kdy se budu mít ráda,  což jsou tématicky zaměřená setkávání pro ženy v nákupních centrech. Spolupracovala s Eliškou Haškovou Coolige na kurzech etikety, je spoluzakladatelkou platformy Klub finančních ředitelů, členkou dozorčí rady ASMP, členkou kolegia Minerva21 a mentorkou Equal Pay Day. Podpoře podnikatelek se věnuje také v rámci svého dalšího projektu Podnikavá žena.

12.45 – 13.15 Lubomír Krupa, spoluzakladatel ateliéru Paletky

Lubomír Krupa je spoluzakladatelem ateliéru Paletky, jehož výtvory můžete obdivovat i v našem coworkingovém centru. Hlavní myšlenkou tohoto projektu je výroba paletkového nábytku a pořádání workshopů, na kterých si můžete vyrobit vlastní nábytek. Jako materiál slouží použité palety z japonského cedru nebo z borovice, několkrát zrecyklovaný materiál, ze kterého vzniká krásný, stylová a zdravý nábytek. S myšlenkou přišla Lubomírova manželka Hanka a Lubomír se následně postaral o realizaci.

 

Jarmark

Chytrá opička – chytré hračky a kreativní sady

Marta Hilgert – výtvarnice

Tajlorina – dětské oblečení

KUBUdesign – šperky, iteriérové doplňky a dekorace

Pocket Design – elegantní výrobky šité na míru

Pikle z pytle – originální kreativní hračky a sady na tvoření nejen pro děti

Camelin – originální, ručně vyrobené, dárkové naušnice

Anglické knížky pro děti

Občerstvení

Dadacakes 

Redespresso

Výtvarné dílničky

Dílnička s Chytrou opičkou

Dílnička s Ivou Baltaretu 

Hlídání dětí

Během akce můžete využít hlídání dětí od 18 měsíců v naší miniškolce.

Kontakt

Organizaci akce zajišťuje Lucie Václavková (lucie.vaclavkova@babyoffice.cz), na kterou se můžete obracet s veškerými dotazy.

Registrace a přihlašování

Přednášky jsou zdarma, ale kvůli kapacitě potřebujeme, abyste se nám registrovali. 

 

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě