0
Menu

Setkání s podnikáním

Setkání s podnikáním

Datum: 26. 09. 2013
Čas: 09:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Evropské strukturální fondy - OPPASetkání s podnikáním – diskuse a povídání na téma „Jsem podnikatel/ka nebo zaměstnanec?“

Plánujete podnikat a nejste si jistí, zda je to právě pro Vás? Přijďte mezi nás, seznamte se s tím, co podnikání obnáší v kontrastu s tím, co od něj očekáváte.

Moderuje Kateřina Jonášová

9:00-9:30 Registrace, občerstvení
9:30-10:30 Přednáška
10:30-11:00 Představení jednotlivých účastníků, networking
11:00-12:00 Diskuze

Kateřina Jonášová

Cítím se celý život jako básnířka v záloze, takže jsem vystudovala podobný psavý obor – novinařinu. Působila jsem jako šéfredaktorka internetového časopisu pro ženy ve vydavatelství Sanoma, byla jsem glosátorkou pro Reflex, Lidové noviny a MFDnes. Dnes občas píšu pro Respekt. Vždy jsem zároveň působila v ženských neziskových organizacích, neboť v sobě kromě poetky cítím i meč bojovnice za spravedlnost (politický projekt Prezidentka.cz, publicistický projekt giTA.cz). S prvním dítětem jsem porodila svou první skupinovou básnickou sbírku. S druhým dítětem jsem začala  spolutvořít vydavatelství proti rodinnému chaosu Patagonie, v jehož rámci občas vedu semináře pro ženy. Jsem nezávislou zastupitelkou v domovské obci. Píšu pro svou a někdy dokonce i cizí radost divadelní a rozhlasové hry. Miluji svou rodinu, knihy, divadlo, jógu, Berlín a jazz.

Rozhovor s Kateřinou Jonášovou Bojovnice a pozorovatelka života.

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě