0
Menu

Rodinný rozpočet – jak spravovat rodinné finance?

Rodinný rozpočet - jak spravovat rodinné finance?

Datum: 19. 03. 2015
Čas: 09:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Zajímá Vás, jak efektivně spravovat rodinné finance a jak tvořit finanční rezervy? Jak sestavit rodinný rozpočet, abychom na nic nezapomněli? Jste na mateřské/rodičovské dovolené a musíte pracovat s omezenými zdroji? Jak se vyhnout dluhům nebo jak se z nich dostat ven? Na semináři se dozvíte, co všechno má obsahovat rodinný rozpočet, jaké existují nástroje pro jeho tvorbu a prakticky si vyzkoušíte jej sestavit. Zaměříme se mimo jiné také na to, co je finanční rezerva a jak ji vybudovat.

O lektorce
Ing. Kateřina Lichtenberková vystudovala VŠE v Praze. Poté se několik let věnovala koučování majitelů a manažerů firem a řízením změnových projektů. Od roku 2012 vede projekt FINANČNÍ GRAMOTNOST DO ŠKOL, který provozuje obecně prospěšná společnost yourchance. V rámci projektu je kromě jiného také lektorem odborných seminářů a webinářů zaměřených na finanční vzdělávání, tvůrcem materiálů pro výuku na školách či autorem odborných článků. Jako lektor používá Kateřina koučovací principy, kdy pracuje s požadavky účastníků a jim přizpůsobuje danou lekci.

Cena kurzu je 300 Kč.
Hlásit se můžete na mailu fingram@yourchance.cz.

Miniškolka Baby Office – cena miniškolky (9:30-12:00) je 200,- Kč
V případě zájmu o hlídání dětí (hlídáme děti od 15. měsíců) pište rezervace prosím na info@babyoffice.cz – nutno uvést název a termín akce a jméno a datum narození dítěte.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě