EN
0
Menu

RESTART – večerní blok tří setkání

RESTART - večerní blok tří setkání

Datum: 16. 10. 2013
Čas: 18:00 - 20:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Ať už je váš RESTART cokoli (změna po rodičovské, změna v kariéře, rozjezd podnikání, nebo na vás prostě přišla potřeba změny v životě), pokud ho cítíte jako naléhavý, přišel váš čas!

PŘIJĎTE SPOLEČNĚ HLEDAT, JAK ZMĚNU ZVLÁDNETE ZROVNA VY.

Jak na to půjdeme: Ve skupině od 5 do 10 lidí s podobnými vnitřními otázkami budete za pomoci systemického koučování hledat své vlastní řešení a inspiraci. Metodika povzbuzuje vaši kreativitu a nastavuje vám takové úhly pohledu, o kterých jste neměli tušení.
Co si ze setkání odnesete: Inspiraci, nový pohled na vaši situaci, plnou hlavu nových úvah, myšlenek a nápadů, jakým směrem se vydat.
Co si na setkání rozhodně přineste: Váš motivující cíl nebo trabl, který chcete překonat, chuť spolupracovat, otevřenost ke změnám, ochotu věci vnímat z jiných úhlů pohledu.

JAK DLOUHO? 3setkání na 2 hodiny, v intervalu 2 týdny, skupina se sejde třikrát vždy ve stejném složení. Je důležité pro skupinu i jednotlivce přijít na všechny 3 setkání.
KDY? 16.10. + 30.10. + 13.11. vždy 18-20 hod.
KDE? BABY OFFICE, Pod dálnicí 12, Praha 4
CENA? 1950 Kč (650 Kč vždy za 2 hodiny práce na sobě) Platbu je potřeba uhradit předem na č. účtu 675818003/0800, případně v hotovosti na recepci Baby Office.

UPOZORNĚNÍ:
Prosíme Vás, abyste u rezervace uváděli své úplné jméno, e-mail i telefon pro případné organizační změny. Jinak bohužel nemůžeme potvrdit Vaši registraci. V případě zájmu o hlídání dětí je nutno do komentáře rezervace uvést věk dětí, abychom je mohli umístit do naší miniškolky.
Děkujeme za pochopení.

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě