0
Menu

Psychosomatická mapa rodinných vztahů

Psychosomatická mapa rodinných vztahů

Datum: 12. 05. 2014
Čas: 09:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Prožitkový seminář s Ivou Adlerovou o tom, jak psychická pohoda nebo nepohoda v rodině ovlivňuje zdraví dětí i rodičů.

Rodina je relativné uzavřené prostředí, ve kterém se vyvíjejí mezilidské vztahy a děti se od narození učí jak vycházet se svým okolím. Dynamika toho spletitého klubka je neustále v pohybu a čím víc se vzdaluje od rovnováhy, tím větší je napětí mezi některými členy rodiny, ať už vědomé, nebo nevědomé.
Pokud je nerovnováha příliš velká, nebo i malá, ale setrvalá, může se stát, že se projeví tělesnými příznaky, onemocněním některého z členů rodiny.

Budeme si povídat o tom, jak umět číst v takových mapách tělesných příznaků, jak rozumět symbolům ukrytým v nejen dětských nemocech jako je kašel, angina, onemocnění průdušek, zažívací potíže, alergie, a jak pochopit, co je třeba vyvážit, změnit v mezilidských vztazích, aby každý člen rodiny dostal prostor a mohl se uzdravit.

Seminář bude prožitkový, s prostorem pro imaginaci, abychom jenom nemluvili, ale zkusili i zažít něco „na vlastní kůži“, prosím vezměte si tedy papír a obyčejnou tužku a domluvte si hlídání, těším se na setkání s vámi.

Cena: 250 Kč
Rezervaci provádějte přímo u lektorky přes formulář
Peníze jsou splatné lektorce předem na účet 1305558173/0800 do 30.4.2014
Hlídání dětí 100 Kč/hod., případné slevy dle ceníku
Hlídání dětí provádějte přes formulář níže.

UPOZORNĚNÍ:
Prosíme Vás, abyste u rezervace hlídání dětí níže uváděli své úplné jméno, e-mail i telefon pro případné organizační změny spolu se jménem a věkem dítěte. Děkujeme za pochopení.

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě