0
Menu

První krůčky k hudbě – kurzy Yamaha pro rodiče s dětmi od 2,5 do 4,5 let

První krůčky k hudbě - kurzy Yamaha pro rodiče s dětmi od 2,5 do 4,5 let

Datum: 21. 10. 2015
Čas: 17:00 - 17:45

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Od 9. září vám každou středu nově nabízíme možnost strávit se svými dětmi příjemné hudební odpoledne. Hudební škola Yamaha pořádá v Baby Office hudebně-rozvojové kurzy. Přidat se můžete i v průběhu roku.

Program První krůčky k hudbě je určen pro děti od 2,5 do cca 4,5 let. Vychází z předpokladu, že všechny děti spontánně reagují na zvuky, tóny a rytmus. Obsahem jsou jednoduché písně, vyprávění, hudebně pohybové a rytmické hry, poslech a hudebně zábavné ztvárnění skladeb, jednoduché taneční krůčky, rytmizování básní, hra na rytmické hudební nástroje a doplňující výtvarné či pracovní činnosti. Každá hodina rozvíjí určité téma ze života dětí. Díky aktivní účasti jednoho z rodičů (prarodičů/au-pair) a využívání zajímavých učebních materiálů je hudební působení cílené a intenzivní.

Počet ve skupině: 10 – 12 dětí s dospělým doprovodem.

Čas:  17:00 – 17:45 hod   kurz pro rodiče s dětmi 2,5 – 4,5 let

Obsah učiva: tematické písně, rytmické hry, elementární hra na hudební nástroje, pohybové hry spojené s poslechem hudby, výtvarné a pracovní činnosti.

Učební materiál:  leporela, CD s písněmi.

Učební doba: jedna lekce týdně (45 minut) / 16 lekcí za pololetí.

Kurz začíná 9. září a bude pokračovat každou středu. Vstoupit do kurzu je až do naplnění kapacity možné i kdykoliv během pololetí. Lze domluvit ukázkovou lekci zdarma.

Více informací a ON-LINE ZÁPIS na stránkách Hudební školy Yamaha

První krůčky k hudbě

První krůčky k hudbě

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě