0
Menu

Projekt – Mám v tom jasno!

Projekt - Mám v tom jasno!

Datum: 04. 11. 2015
Čas: 09:00 - 12:30

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Ze sekce projekty našich klientů.

Tento projekt vznikl z mé vlastní zkušenosti a potřeby individuálně rozvíjet sama sebe. Asi to bude znít jako klišé, ale začalo to na rodičovské dovolené. Navštěvovala jsem celou řadu nejrůznějších dotovaných vzdělávacích kurzů, z nichž některé pro mě byly opravdu velice inspirativní a bezesporu přínosné. Jediné co jsem však velice postrádala i nadále, byla možnost individuálních konzultací a řešení mých konkrétních situací, problémů, apod. Této konzultace se mi dostalo za celých 5,5 let jen jednou a bylo to něco úžasného. Jednalo se o konzultaci koučinkovou.

Hodina času, ve které se někdo zajímal jen a jen o mě, pomáhal mi nalézt odpovědi na mé otázky, pomáhal mi znovu nalézt sebe samotnou. Mé myšlenky plynuly a nikdo a nic je nepřerušovalo.  Najednou jsem se dostala  ke konkrétním hmatatelným výsledkům, pramenících ze všech těch neuspořádaných myšlenek, které jsem měla do té doby. Nejednou jsem začala tušit co že to vlastně JÁ SAMA chci a co pro to chci udělat. Sen každého rodiče na RD, nebo ne?

A tak jsem se dala do hledání a snažila se objevit možnosti těchto konzultací. Dotované projekty s individuálními konzultacemi jsem nenašla takřka žádné. Našla jsem spoustu nabídek nás, koučů a poradců, ale za ceny ne příliš přátelské ženám či mužům na RD.

A tak jsem se rozhodla vzít to do svých rukou – byť za cenu vlastního nižšího zisku. Protože v koučinku vidím mimořádně velký přínos právě pro rodiče na RD rozhodla jsem se vytvořit tento projekt a nabídnout koučink a kariérní poradenství (rovněž velice potřebný zvláště ke konci tohoto období) za mimořádně výhodné ceny. A co víc? S HLÍDÁNÍM DĚTÍ!

Pojďte si tedy vyzkoušet onu oázu klidu a uspořádat si své myšlenky.

4.11.

9:00, 10:15, 11:30

Více zde: http://www.ivanasterbova.cz/projekt-mam-v-tom-jasno/

Cena: 600,- Kč za 60 minut konzultace s hlídáním 1 dítěte.

Platba nutná předem na účet: 670100-2212298215/6210 nejpozději 3 dny před konáním konzultací.

Storno podmínky:

Zrušení konzultace 48 hod a více předem – 100% vracíme zpět.

Zrušení konzultace 48 hod až předchozí den před konáním konzultace – 450,- Kč vracíme zpět.

Zrušení konzultace v den konání akce – peníze nevracíme (vyjma individuální domluvy).

Rezervace provádějte v rezervačním systému Reservio. Odkaz najdete v sekci kontakty. Vyčkejte, poté na potvrzení rezervace. Rezerovvat můžete také na: 606 543 974, nebo na ivana.sterbova@prostorprodialog.cz.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě