0
Menu

Pracovní vlak ujíždí rychle. S Digi školou ho nezmeškáte ani na rodičovské dovolené. – Mentoring pro Prahu 4 s Kateřinou Reichertovou

Pracovní vlak ujíždí rychle. S Digi školou ho nezmeškáte ani na rodičovské dovolené. – Mentoring pro Prahu 4 s Kateřinou Reichertovou

Datum: 14. 09. 2021
Čas: 09:30 - 11:00

Místo: Nuselská radnice

Mentorka: Kateřina Reichertová, Zakladatelka a spojovatelka digi žen v BPWCR

Na co se můžete těšit :

Jakmile jednou vyskočíte z rozjetého pracovního vlaku, je těžké nastupovat zpět. Jako máma-rodič ho ale opustit musíte, protože rodičovská role si žádá svůj čas. 

  • Mrzí vás, že se pracovní svět točí bez vás?
  • Chystáte se skočit zpátky do rozjetého pracovního vlaku?
  • Hledáte nové pracovní uplatnění?

Procvičte si digitální technologie jednoduše, třeba i z gauče. Váš návrat do práce bude jednodušší.

Vítám vás v Digi škole (www.digiskola.cz). Je to místo, které….

  • je dostupné všem, je online.
  • je srozumitelné nám ženám, protože nemluvíme řečí ajťáků.
  • pomůže každé ženě najít aplikaci nebo technologii, kterou aktuálně potřebuje.
  • nás ženy naučí rychle používat technické vychytávky.
  • je bezpečné a můžete se zeptat na cokoliv beze strachu, že se vám někdo vysměje.

 

O Katce: 

Podnikatelkou jsem se stala v roce 2014, kdy jsem ukončila svou 15-ti letou kariéru v reklamě a založila rodinné a co-workingové centrum MAM Prostor na Praze 5. Vznikl prostor, kde si každý mohl najít své místo. Pro práci, pro sebe i pro děti.

Jak centrum rozšiřovalo svou činnost, přibývalo práce. A tehdy přišly ke slovu digitální technologie. Jako žena reklamy jsem žila v online prostředí každý den. Ukázalo se ale, že pokud se digi světu přestanete intenzivně věnovat, což já díky pracovnímu a rodinnému kolotoči musela, dost rychle vám ujede vlak.

Chyběl mi průvodce digitálním světem. Prostě někdo, kdo by řekl: „Oukej, Katko, ty potřebuješ lepší rezervační systém, aby byl plně automatický. Máš na výběr tyhle možnosti. První umí tohle, druhá je lepší v tomhle.“ Místo toho jsem hledala, zkoušela, tápala. 

A tam někde se zrodila DigiŠKOLA. Pochopila jsem, že svět digitálních technologií dokáže z tisíce věcí udělat desítky i jednotky, ale není jednoduché do něj proniknout, když se točí tak rychle. A tak jsem vytvořila místo, kam si mohou chodit ženy pro radu, jak zjednodušit a zefektivnit své podnikání prostřednictvím digitálních technologií nebo se zdokonalit ve svých digitálních dovednostech, aby například návrat do práce po rodičovské dovolené nebyl takový šok.

 

Akce je určená pro všechny ženy, které jsou spojeny s Prahou 4, ať už zde bydlí, pracují nebo mají jiný vztah. Akci podporuje také Městská část Praha 4. Vstup je zdarma, k dispozici bude i náš mobilní dětský koutek s hlídáním.

Registrace na akci ZDE

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě