0
Menu

Podzimní swap oblečení a hraček v Baby Office

Podzimní swap oblečení a hraček v Baby Office

Datum: 12. 10. 2023
Čas: 12:00 - 19:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Na podzim bude opět čas provětrat šatník, vyřadit věci které nenosíte a vybrat si nové, které přinesou ostatní. Tentokrát jsme se rozhodli změnit termín od 12 do 19 hodin, aby mohli dorazit i ti, kdo nemohou odejít z práce dřív.

Máte doma zachovalé věci, které už nevyužijete? Přineste oblečení, kabelku, batoh  či hračku a na oplátku si můžete odnést cokoliv z toho, co přinesli ostatní! Ať už je to dětské, dámské, pánské oblečení, nebo kabelka, taška či batoh, určitě to ještě někomu udělá radost.

 

 Děkuji za dnešni swapík. Jste jedni z nejlepších a pokaždé je to u vás moc fajn a útulné. Budeme se těšit na příště;) A děkuji všem maminkám za věcičky a hračky a oblečeni, které jsem si u vás vybrala.:***

Oblečení, které si nikdo nevybere, se díky projektu FOREWEAR dostane do rukou lidí, kteří to potřebují. Část pomůže lidem v nouzi a ze zbytku vyrobí v chráněných dílnách podle designů a střihové dokumentace FOREWEAR krásné i praktické funkčně-designové výrobky (obaly na mobily, knihy, tablety, zápisníky, atd)

Tyto výrobky slouží jako ekologické dárky s příběhem často také pro firmy, jejich zaměstnance a partnery. Podpoříme takto zodpovědný společenský konzum, udržitelnost a životní prostředí, a dáme možnost získat práci prostřednictvím šicích zakázek znevýhodněným lidem v chráněné šicí dílně.

Podívejte se na krátké video o projektu FOREWEAR, které vystihuje a ilustruje celou spolupráci týkající se sběru starého oblečení.

Oblečení můžete do Baby Office nosit průběžně nebo až v den akce. Kontaktujte nás na emailu info@babyoffice.cz a domluvíme se na termínu předání věcí.

Těšíme se, že společně uděláme radost těm, kteří to ocení!

Tým Baby Office

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě