0
Menu

Podnikatelský záměr aneb Jak si to dobře naplánovat

Podnikatelský záměr aneb Jak si to dobře naplánovat

Datum: 19. 10. 2015
Čas: 09:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Dobrý plán znamená dobrý start a plynulejší chod. Povíme si, proč ale není potřeba sepisovat sto stránkový dokonalý podnikatelský plán a jak si místo toho vytvořit jasný a stručný manuál, který vám bude sloužit.

Druhý z volného cyklu seminářů “Začínáme podnikat” pro všechny, kdo se chtějí vrhnout do vlastního podnikání nebo o tom přemýšlejí a chtějí zjistit, co musí každý podnikatel znát.

Na kurzu si projdeme celý cyklus realizace (podnikatelského) projektu od nápadu až ke spuštění. Zaměříme se na validaci nápadu, který máte zastrčený v šuplíku nebo už jej dlouho nosíte hlavě.

  • Podnikatelský záměr. Proč, jak a v čem podnikat.
  • V čem se podnikatelský záměr liší od podnikatelského plánu.
  • Úvod do projektových metodik a zaměříme se na ty agilní.
  • Hospodaření s časem.
  • Taky si řekneme, co dělat když selže plán A.
  • Co dělat, když selže plán B.
  • Jak nevymýšlet plán C a udělat to správně minimálně na podruhé.
  • Proč není dobré se vždy držet plánu a plánovat až přespříliš.
  • Týmová kooperace, (ne)řízení lidí v týmu, nastavení spolupráce.

Cena kurzu: 680,-Kč

Registrace na kurz přes rezervační formulář níže. Dotazy neváhejte poslat na lenka.vaclavikova@babyoffice.cz nebo volejte 739 545 238.

Hlídání dětí: zvýhodněná cena za celý dopolední blok 8.30 – 12.30 hod je 250,- Kč pro děti od 15 měsíců (mladší po individuální dohodě).

Lektor: Honza Slavík

Profil lektora: „Za 10 let praxe projektového manažera, jsem na úplně malých, středních i velkých projektech nasbíral dost zkušeností, jak projekty nedělat. Od vývoje malinkých webů, offline i vlastních projektů až po projekty pro mobilní operátory v ČR i zahraničí jsem zakotvil na volné noze jako konzultant a mentor.

Na svých kurzech sdílím své chyby a zkušenosti z oblasti agilních metodik a lean startup přístupu. Zaměřuji se na byznys modelování a validaci. Nebojím se inspirovat a učit se vše nové, co mě obohatí a posouvá v životě i práci dál. Ve volném čase běhám, běhám a zase běhám. Jinak čtu, odpočívám a věnuji se svým dvěma kocourům a svým projektům.“

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě