0
Menu

Podnikání při dětech: Jak neohrozit rodinu?

Podnikání při dětech: Jak neohrozit rodinu?

Datum: 27. 04. 2017
Čas: 09:30 - 13:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Bojíte se, že by podnikání mohlo ohrozit pohodu vašich dětí a z vaší kapsy vytáhnout všechny rodinné úspory? Nejste si jistá, zda je váš byznys model udržitelný, nebo nevíte, jak jej přizpůsobit podnikání při dětech?

Podnikat při dětech se dá bez zbytečného rizika, bez velkých investic a s jistotou, že děláte ty správné kroky. Jen si to představte, že máte dost času na děti, podnikání věnujete polovinu běžné pracovní doby a vyhnula jste se statisícovým investicím. A k tomu každý rok zdvojnásobíte zisk.

V kurzu „Jak neohrozit rodinu“ vám představím principy bezpečného rozjezdu podnikání a s jeho pomocí si vyberete správný byznys model. Kurz je rozdělený do 3 částí:

1) Na čem stojí úspěch podnikajících maminek?

 • Podnikání není přivýdělek, musí se na něj strategicky.
 • Kolik času chcete mít na děti.
 • Zda máte strategický časový rozvrh.
 • Kde jsou hranice mezi podnikatelkou a maminkatelkou.

2) Jak ohlídat finance?

 • Všechno si propočítáme.
 • Dozvíte se, jak si spočítat, kolik může vaše podnikání vydělat.
 • Zjistíte, jak se s podnikáním nedostat do finančních potíží.

3) Co to znamená “bez zbytečného rizika”?

 • Jak neohrozit rodinu, myslet na zadní vrátka a mít i náhradní řešení.
 • Jaké jsou principy bezpečného rozjezdu podnikání.
 • Jaké jsou vhodné a nevhodné byznys modely při dětech.
 • Jak si vybrat podnikání, které respektuje vaši rodinou situaci.

Postupně si v průběhu kurzu zhodnotíte, jestli je váš byznys plán v pořádku, jestli je váš nápad vhodný pro byznys při dětech. A následně si vyberete vhodný byznys model. A to za pomoci pracovních listů, které si z kurzu odnesete a budete s nimi moci kdykoli pracovat.

Pracovní listy:

 • Co chci dělat?
 • Kolik můžu vydělat?
 • Jaký je správný byznys model?
 • …. a další 3

Cílem celého kurzu je vybrat si správně podnikatelský model tak, aby respektoval rodinné podmínky a neohrozil ani finance a ani zdraví nikoho ze zúčastněných. Podnikání je rizikové, ale se správným přístupem, kdy se vyhneme největším chybám, jej lze dělat s minimálním riskem a respektem k rodině.

Proto se budeme bavit o tom:

 • Jak si vybrat z mnoha nápadů, které mám, a proč všechny nápady testovat.
 • Jestli se vyplatí do vašeho podnikání investovat.
 • Jak důležitá je podpora a jak si ji zajistit.

Je kurz vhodný i pro vás?

Jestliže začínáte nebo podnikání zvažujete, jste tu zcela správně. Připravíte si vše dopředu a zjistíte, jak nad podnikáním přemýšlet. Pokud jste v rozjezdu (například do 2 mil. obratu), nebo cítíte, že je toho na vás moc, že nestíháte, podíváme se na mušku celému byznys modelu a zjistíme, kde jsou vaše slabá místa a co s nimi dělat.

Pokud máte pocit, že váš nápad nemá jedinou chybu, nebo že to bude v pohodě, na kurz nechoďte. Byl by pro vás zbytečný.

Stejně tak bychom si nerozuměly, pokud se bojíte, že bych vám váš podniktelský záměr mohla zkritizovat. Na tento kurz se kvůli tomu chodí. Ještě než začnete, zjistíte slabá místa a nevhodné byznys modely. Beru to tak, že je lepší dopředu zjistit, co nebude fungovat, než to zjistit v praxi, kdy člověk proinvestoval půl milionu nebo třeba dva.

Navíc vám nemohu slíbit ani zaručený úspěch. Podnikání ovlivňuje řada faktorů a některé z nich, třeba onemocnění, nemůžeme ovlivnit. Já vám však ukáži, kudy jiným podnikatelkám utekly nemalé peníze a jak se stejných chyb vyvarovat.

Na kurzu totiž ukazuji konkrétní příklady toho, co a kde to drhlo a co se nepovedlo, abychom se z jejich chyb mohly poučit a podnikání si dobře promyslely.

Lektorka: Dominika Špačková

dominikaDominika svou cestu k podpoře podnikání maminkatelek začala před 8 lety v neziskovce GLE, kde pracovala jako podnikatelská poradkyně v projektu pro rodiče s dětmi. Pokračovala založením Spolku Volnonožci a spoluprací s pražským coworkingovým centrem Atelier Pexeso. Když po narození dcery zjistila, že je podnikání při mateřské náročnější, než si dříve dokázala představit, začala sama podporovat podnikající maminky malých dětí. Vznikl Klub Maminkatelky a později Klub odvážných žen.

Hlídání dětí:

Po dobu kurzu můžete využít hlídání dětí od 18 měsíců v naší miniškolce.

Cena kurzu: 987 Kč

Přihlašování:

>> na webu Dominiky Špačkové 

 Neváhejte, prvních 10 přihlášených má navíc u Dominiky dárek v podobě 33minutového školení na téma “Jak toho nemít moc a projekty dotáhnout do konce”. Jde o audiozáznam, který dostanete po zaplacení kurzu “Podnikání při dětech: Jak neohrozit rodinu”. V přihlášce uveďte do poznámky heslo “Dárek”.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě