0
Menu

Oslava 3. výročí BABY OFFICE

Oslava 3. výročí BABY OFFICE

Datum: 20. 04. 2016
Čas: 09:00 - 14:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Přijďte s námi oslavit 3. výročí existence projektu BABY OFFICE ve středu 20.4.2016.

U slavnostní snídaně uvítáme skvělé hosty, kteří podporují náš projekt, povíme si o přínosech sdílení a networkingu.

Po celý den můžete využít naši sdílenou kancelář i dětskou herničku zdarma, za poplatek je i možnost hlídání dětí v miniškolce.

Přidejte si naši událost i na FB.

9:00 – 9:30 – přivítání hostů u dobrého občerstvení

9:30 – 10:30 – přednášející: Lucie Libovická – Empiria21, téma: Networking  –  nevyčerpatelný zdroj nových klientů

10:30 – 11:00 – přestávka, diskuze u občerstvení

11:00 – 12:00 – přednášející: sestry Kristýna Křížová a Lucie Vlčková – rodinná firma Agátin svět, téma: Od začátku k rozvoji

12:00 – losování o 3 dárkové poukázky na masáž šíje od Aliento

12:10 – 12:30 – přestávka, diskuze u občerstvení

12:30 – 13:30 – čestný host: Eva Vašková Čejková – Ženy s.r.o. (pravděpodobně změna času – bude upřesněno)

13:30 – 14:00 – závěrečný volný networking

Občerstvení zajišťuje Velvet Bakery, Swiss Cheese, Red espresso.

Těšte se a oslavujte s námi!

Zájemce o místo k sezení prosíme o registraci na níže uvedený formulář – dotazy prosíme na info@babyoffice.cz

Lucie

Na semináři Lucie Libovické získáte tipy, jak se během minuty správně představit, získat důvěru a zaujmout pozornost potenciálních partnerů. Dozvíte se, jak se na akci připravit, bez čeho se během ni neobejdete a získáte jasný návod, jak proměnit získané kontakty na klienty. To vše hravě a bez trémy!

Lucie se dlouhá léta pohybuje v oblasti marketingu a třetím rokem je spolumajitelkou klubu Empiria 21, který pořádá obchodní snídaně pro podnikatele i netradiční setkání žen – Profibabince. Na těchto setkáních propojuje podnikatele na lokální i republikové úrovni, pomáhá jim nacházet zajímavé obchodní příležitosti a kontakty, díky kterým snáze získávají nové klienty a zakázky.DSC_0645

Představíme vám příběh Agátina světa, firmy vskutku rodinné, neboť ji založily a vedou dvě sestry. Kristýna a Lucie se podělí o vzpomínky, jak Agátin svět vznikl, jaké dostal do vínku základy a principy a přes jaké milníky se za brzy již 10 let své existence dostal k tomu, že vybudoval stabilní e-shop a 5 kamenných prodejen a 6. na cestě, pořádá vlastní Festival kreativního a logického hraní a vyhlašuje cenu Dobrá hračka.

Agátin svět je svět inspirace pro rozvoj dětské tvořivosti a fantazie. Přináší dětem smysluplné hry, hračky a knížky, které je nejen zabaví, ale také obohatí a naučí něco nového. Rodiče se na výběr z Agátina světa mohou spolehnout.

eva

Čestný host Eva Vašková Čejková aktuálně chystá akci Den, kdy najdu lásku. „Miluji své dítě a mám ráda svou práci a jako řada žen se ve mne od začátku mateřství pralo, jestli to zvládnu, jak to všechno skloubím. Díky Baby Office a úžasnému zázemí pro pracující maminky se mi podařilo obojí. Dělat to, co mě baví a po pár hodinách práce se naplno s láskou věnovat synovi a být s ním.“

NOVINKA! Jitka Plevová představí novinku z našich tvůrčích dílen:

„Přijďte se seznámit s úžasnou hračkou pro kreativní duše – hobby řezací plotr značky Silhouette. Společnost ForArt, která do ČR tyto plotry a veškeré příslušenství exkluzivně dodává, vám dnes připravila malou ukázku možností jeho využití. Tento plotr řeže látku, papír, samolepící a nažehlovací fólie a jiné materiály až do tloušťky 0,9 mm. Vytvořit si tak můžete vlastní tričko, polštář, přání, samolepku na zeď, prostě vše, co vás napadne.“

Zájemce o místo k sezení prosíme o registraci na níže uvedený formulář – dotazy prosíme na info@babyoffice.cz

Během oslavy můžete využít hlídání dětí od 15ti měsíců v naší miniškolce. Rezervujte si předem místo na emailu: ivana.kollarova@babyoffice.cz.
K dispozici bude též otevřená herna (v jedné z kanceláří), kde budete moci strávit beplatně čas společně se svými dětmi, pohrát si, odpočinout si, nakrmit děťátko apod.

Rezervace

Tato akce je již plně obsazena.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě