0
Menu

Networkingové pondělí s Michaelou Dombrovskou

Networkingové pondělí s Michaelou Dombrovskou

Datum: 03. 11. 2014
Čas: 09:30 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Téma: Pozitivní sobectví – soubor deseti jednoduchých doporučení

Pozitivní sobectví je pouze zdánlivě protimluvem. Řeč bude především o hledání spokojenosti v životě a nastavení mezí mezi každým z nás a světem okolo, o budování pevného středu, o který je možné se ve slabších chvílích opírat. S pozitivním sobectvím se běžně setkáváme, je například součástí bezpečnostních instrukcí v letadle. Nejprve nasaďte dýchací masku sobě, teprve potom dalším – jen tak to celé k něčemu bude. Pravidla pozitivního sobectví jsou souborem deseti jednouchých doporučení, která mě samotnou dovedly k větší pohodě a radostnějšímu prožívání života. Původně vznikly jako článek na blogu, později se objevily v několika life-stylových časopisech, brzy se na pultech knihkupectví objeví kniha. Nejsou striktním návodem, jen jemnou inspirací – založenou na praxi lektorky jógy, učitelky na vysoké škole a autorky volnočasových článků a blogu.

Michaela Dombrovská
– vyučuje na Karlově univerzitě v Praze, vede lekce jógy
– chystá vydání své první knihy
– ráda poznává zajímavé lidi, a ještě radši je propojuje mezi sebou
– více informací na stránkách Protože!cz a každý den pro vás s přáteli aktualizuje minimagazín Proč? Protože!cz na FB, kde najdete dobré tipy, zajímavé aktuality a odkazy na články

Cena setkání s občerstvením 190 Kč.
V případě zájmu o hlídání dětí pište rezervace prosím na info@babyoffice.cz – nutno uvést název a termín akce a jméno a věk dítěte.
Klienty prosíme o úhradu kurzu předem na účet 3208263399/0800 nejpozději 5 pracovních dnů před konáním kurzu. Do poznámky uveďte název kurzu a jméno účastníka.

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě