0
Menu

Networkingové pondělí s Marcelou Hrubošovou

Networkingové pondělí s Marcelou Hrubošovou

Datum: 23. 02. 2015
Čas: 09:30 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Podnikání od A do Z na praktické ukázce vlastních firem aneb jak postavit úspěšné a prosperující podnikání. Podělím se s Vámi o nejlepší i nejhorší okamžiky z podnikání.

Téma: Osobní příběh Marcely Hrubošové aneb 4 tváře projektu Finance pro radost – koníček, start-up, firma, poslání.
Autogramiáda knihy: Tahák na úspěšné podnikání

Ing. Marcela Hrubošová vystudovala Vysokou školu finanční a správní – obor Pojišťovnictví.
V oblasti financí působí více jak 20 let. Původně pracovala ve státní správě, kde se specializovala na kontrolní činnost v oblasti daní a vymáhání pohledávek z neuhrazených daňových povinností.
Od roku 2000 působí v soukromém sektoru a zaměřuje se zejména na oblast finančního trhu. Pracovala ve významných manažerských pozicích v největších pojišťovnách na českém a slovenském trhu, jako generální ředitelka vedla nadnárodní inkasní společnost.
V letech 2008 – 2010 zakládala na českém trhu makléřské pojišťovací společnosti. V roce 2011 se opět vrací do oblasti nedobytných pohledávek a zajišťuje jejich vymáhání pro významné bankovní domy v ČR.
Dnes vlastní společnost BANCOR CZ s.r.o., která se zabývá poradenskou a konzultační činností v oblasti pojišťovnictví, a vymáhání pohledávek, a FINANCE PRO RADOST, kde se plně věnuje vzdělávání v oblasti finanční gramotnosti, vede semináře a mentoruje začínající podnikatele v jejich profesním i osobním růstu.
Je také autorkou knih Optimalizace pohledávek (nejen) pojišťoven a Profese pojišťovací zprostředkovatel aneb Co by měl každý „Pojišťovák“ vědět, a řady článků na finanční téma.

Cena setkání s občerstvením 190 Kč.
V případě zájmu o hlídání dětí pište rezervace prosím na info@babyoffice.cz – nutno uvést název a termín akce a jméno a věk dítěte.
Klienty prosíme o úhradu kurzu předem na účet 1237570014/3030 nejpozději 5 pracovních dnů před konáním kurzu. Do poznámky uveďte název kurzu a jméno účastníka.

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě