EN
0
Menu

Networkingová snídaně

Networkingová snídaně

Datum: 11. 06. 2013
Čas: 09:00 - 11:00

Vzhledem k protipovodňovým opatřením se snídaně přesouvá na 11.6.

Pravidelné setkávání podnikatelů, začínajících podnikatelů, zajímavých a talentovaných lidí. Téma jsou finance. Hostem je Ing. Marcela Hrubošová.

Program

Finance pro radost

Finance pro radost je nový vzdělávací koncept, který má pomáhat odstranit bariéry, obavy a strachy přicházející ze světa financí. Finanční svět není nesrozumitelný ani těžce pochopitelný, je to “HRA”.
Jednoduchá hra, která má několik základních pravidel. Koncept Finance pro radost si bere za úkol představit pravidla zjednodušeným pohledem – „lidským jazykem“, tak aby jim rozuměla široká veřejnost, bez ohledu na věk či vzdělání. Koncept Finance pro radost posiluje a rozšiřuje finanční gramotnost, která je nezbytná pro vědomé a svobodné fungování každého jedince, a to jak ve svém osobním (Finanční akademie), tak profesním životě (Podnikatelská akademie).

Marcela Hrubošová

marcela-hrubosovaMotto:„Jen vzdělaní lidé se rozhodují svobodně!“
Vystudovala Vysokou školu finanční a správní – obor Pojišťovnictví. V oblasti financí působí více než 20 let. Původně pracovala ve státní správě, kde se specializovala na oblast daní a vymáhání pohledávek z neuhrazených daňových povinností. Od roku 2000 působí v soukromého sektoru a zaměřuje se zejména na oblast pojišťovnictví. Pracovala ve významných manažerských pozicích v největších pojišťovnách na českém a slovenském trhu, jako generální ředitelka vedla nadnárodní inkasní společnost. V letech 2008 – 2010 zakládala na českém trhu makléřské pojišťovací společnosti. Dnes se stará o vymáhání úvěrových pohledávek v bankovním sektoru, řídí vlastní makléřskou pojišťovací společnost a plně se věnuje podpoře vzdělávání v oblasti financí. Je autorkou a zakladatelkou vzdělávacího portálu www.financeproradost.cz, vede semináře a mentoruje ženy v jejich profesním i osobním růstu. Je autorkou knih Optimalizace pohledávek (nejen) pojišťoven a Profese pojišťovací zprostředkovatel aneb Co by měl každý „Pojišťovák“ vědět.

Vstup: 100 Kč příspěvek na občerstvení

Hlídání dětí 100 Kč/2hodiny

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě