0
Menu

Networkingová snídaně: „Finance – téma, které mě v podnikání trápí“

Networkingová snídaně: "Finance - téma, které mě v podnikání trápí"

Datum: 16. 06. 2015
Čas: 09:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Pro velký zájem opakujeme snídani s Marcelou Hrubošovou! POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

  • Kdy už opustit zaměstnání a vrhnout se do podnikání na 100%?
  • Jak si udělat finanční plán na první rok?
  • Jak poznám, že mám správně nastavenou cenu svých produktů nebo služeb?

Pokud Vás zajímají tyto a další otázky ohledně financí ve Vašem podnikání, přijďte je prodiskutovat s Marcelou Hrubošovou, pro kterou jsou finance koníčkem i obživou.

A jako na každém našem networkingovém setkání i zde můžete potkat své potenciální klienty, partnery či dodavatele, takže oprašte svůj „elevator speech“ a vizitky s sebou!

 

Host: Ing. Marcela Hrubošová vystudovala Vysokou školu finanční a správní – obor Pojišťovnictví. V oblasti financí působí více jak 20 let. Původně pracovala ve státní správě, kde se specializovala na kontrolní činnost v oblasti daní a vymáhání pohledávek z neuhrazených daňových povinností.

Od roku 2000 působí v soukromém sektoru a zaměřuje se zejména na oblast finančního trhu. Pracovala ve významných manažerských pozicích v největších pojišťovnách na českém a slovenském trhu, jako generální ředitelka vedla nadnárodní inkasní společnost. V letech 2008 – 2010 zakládala na českém trhu makléřské pojišťovací společnosti. V roce 2011 se opět vrací do oblasti nedobytných pohledávek a zajišťuje jejich vymáhání pro významné bankovní domy v ČR.

Dnes vlastní společnost BANCOR CZ s.r.o., která se zabývá poradenskou a konzultační činností v oblasti pojišťovnictví, a vymáhání pohledávek, a FINANCE PRO RADOST, kde se plně věnuje vzdělávání v oblasti finanční gramotnosti, vede semináře a mentoruje začínající podnikatele v jejich profesním i osobním růstu. Je také autorkou knih Optimalizace pohledávek (nejen) pojišťoven a Profese pojišťovací zprostředkovatel aneb Co by měl každý „Pojišťovák“ vědět, a řady článků na finanční téma.

 

Cena networkingové snídaně s hostem je 240 Kč.

Klienty prosíme o úhradu kurzu na účet č. 2600803869/2010 (Fio banka) nejpozději do pátku 12.6.2015. Do poznámky uveďte Networkingová snídaně a jméno účastníka.

Během kurzu také můžete využít možnosti hlídání dětí v naší miniškolce za zvýhodněnou sazbu od 95,- Kč/h pro děti od 15ti měsíců, mladší dle individuální dohody. V případě zájmu kontaktujte, prosím, paní ředitelku, Ivanu Kollárovou na ivana.kollarova@babyoffice.cz nebo na tel: 603 404 224. 

Těšíme se na Vás a Vaše témata!

 

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě