Návrat do práce po mateřské

Návrat do práce po mateřské

Datum: 19. 04. 2018
Čas: 09:30 - 11:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25 - Praha 4

Přemýšlíte, co dál po mateřské/rodičovské dovolené? Potřebujete poradit, povzbudit, nakopnout? Přijďte se poradit, popovídat si, inspirovat se. Diskuze bude ušita na míru účastnicím.

Co se můžete dozvědět?

Jaké možnosti můžete využít v oblasti státní sociální podpory (nepojistné a pojistné sociální dávky, kde si požádat o přídavky na dítě, rodičovský příspěvek apod.). Jaký je status ženy v domácnosti? Jaké jsou možnosti v zajištění předškolní péče.

V diskuzi se můžeme zaměřit i na věci, se kterými se maminky po rodičovské dovolené nejčastěji setkávájí – pokles sebevědomí, pocit “ujetého vlaku” v profesi, strach ze zvládání práce a péče o rodinu. Jak napsat motivační dopis. Jak na životopis.

Diskuzi povede Bc. Bohumila Gudzenko, DiS., Krajská poradkyně pro Prahu v projektu Krajská rodinná politika, Ministerstvo práce a sociálních věcí. Bohumila Gudzenko studovala sociální oblast  a několik let se pohybuje ve veřejné správě. Pracovala na ÚP ČR – nepojistné sociální dávky, ÚV ČR – Včasná péče, MěÚ – kurátor pro děti a mládež. V současné době se věnuje rodinné a sociální politice.

Setkání je zdarma.

Děti od 15 měsíců je možné nechat pohlídat v naší miniškolce.  Rezervace miniškolky zde.

Upozornění: Děti, které nejsou zvyklé na hlídání, potřebují určitou dobu na adaptaci. Doporučujeme návštěvu miniškolky předem, aby vše probíhalo v klidu a bez stresu.  Miminka, pokud jsou klidná, můžete vzít s sebou, ale hlašte je prosím dopředu, prostor je omezený, tak abychom se vešli.

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.


Komentáře

 1. Valér 4. dubna

  Dobrý deň,

  ak by nejaká mamička už teraz hľadala prácu, tak máme pre Vás jedno voľné miestečko. Pozor, nejedná sa o prácu z domova! 😛 Jedná sa o pozíciu back office asistenta.
  V čom spočíva práca? 2-4 hodiny z 8mich robíte drobné papierovačky. Objednávky, fakturácie, občas rentovanie našich mašiniek, zdvihnúť telefón, blablabla… Ďalšie 4 hodiny sa možete venovať čomu chcete, len pruser je v tom, že 8hodín musíte byť fyzicky v kancelárii. Nejedná sa o stresovú prácu, ale keď máte radi stres, tak Vám nechame priestor. Uvítame aj ďalšie schopnosti našej budúcej kolegyne: Je tu priestor na tvorby grafiky a príspevkov do nášho magazínu a facebooku. Malinko rebrandujeme, tak každá šikovná hlavička sa hodí. Sídlime v Barandove. Skúste sa na to pozrieť. http://magazin.disk.cz/cs/hledame-novou-posilu-do-nasi-prazske-kancelare-aktualizace-26-2-2018

  Držím palce pri budovaní kariéry (hlavne nech sú naše deti zdravé)
  Valér z Disku

Okomentuje příspěvek