0
Menu

Návrat do práce po mateřské

Návrat do práce po mateřské

Datum: 19. 04. 2018
Čas: 09:30 - 11:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Přemýšlíte, co dál po mateřské/rodičovské dovolené? Potřebujete poradit, povzbudit, nakopnout? Přijďte se poradit, popovídat si, inspirovat se. Diskuze bude ušita na míru účastnicím.

Co se můžete dozvědět?

Jaké možnosti můžete využít v oblasti státní sociální podpory (nepojistné a pojistné sociální dávky, kde si požádat o přídavky na dítě, rodičovský příspěvek apod.). Jaký je status ženy v domácnosti? Jaké jsou možnosti v zajištění předškolní péče.

V diskuzi se můžeme zaměřit i na věci, se kterými se maminky po rodičovské dovolené nejčastěji setkávájí – pokles sebevědomí, pocit „ujetého vlaku“ v profesi, strach ze zvládání práce a péče o rodinu. Jak napsat motivační dopis. Jak na životopis.

Diskuzi povede Bc. Bohumila Gudzenko, DiS., Krajská poradkyně pro Prahu v projektu Krajská rodinná politika, Ministerstvo práce a sociálních věcí. Bohumila Gudzenko studovala sociální oblast  a několik let se pohybuje ve veřejné správě. Pracovala na ÚP ČR – nepojistné sociální dávky, ÚV ČR – Včasná péče, MěÚ – kurátor pro děti a mládež. V současné době se věnuje rodinné a sociální politice.

Setkání je zdarma.

Děti od 15 měsíců je možné nechat pohlídat v naší miniškolce.  Rezervace miniškolky zde.

Upozornění: Děti, které nejsou zvyklé na hlídání, potřebují určitou dobu na adaptaci. Doporučujeme návštěvu miniškolky předem, aby vše probíhalo v klidu a bez stresu.  Miminka, pokud jsou klidná, můžete vzít s sebou, ale hlašte je prosím dopředu, prostor je omezený, tak abychom se vešli.

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě