0
Menu

Kurz péče o pleť a líčení

Kurz péče o pleť a líčení

Datum: 15. 05. 2014
Čas: 09:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Kurz vizážistky Michaely Hlaváčkové je určen pro všechny ženy, které se chtějí naučit správně pečovat o svou pleť a správně se líčit.
Lektorka Michaela Hlaváčková je obchodní ředitelkou kosmetické společnosti Mary Kay. Věnuje se práci vizážistky a kosmetické poradkyně, líčí na prestižních akcích jako je Zlatý slavík.

Na kurzu se naučíte:
-jak správně pečovat o pleť
-jak pečovat o ruce
-jak se správně nalíčit pro každou příležitost

V rámci kurzu líčení dostanete informace, jak správně postupovat v líčení, jak připravit pleť, aby líčení vypadalo hezky a přirozeně, jak nanášet podkladovou bázi a jak docílit její fixace. Dozvíte se, jak nejlépe nanášet tvářenku a jakým způsobem líčit oči.

Lektorka si vybere jednu z vás, na které předvede denní líčení v praxi a vysvětlí vám, jak se hezky a hlavně jednoduše a rychle nalíčit pro běžný den. V případě zájmu si můžete zkusit efektivním líčením sjednocení a rozjasnění pleti.

Včasným přihlášením na kurz budete zařazeni do slosování o dárek z dekorativní kosmetiky.
Po absolvování semináře získává každá žena dárkový poukaz na minikurz líčení a dárkový poukaz na kompletní ošetření pleti.

Cena kurzu: 100 Kč

Hlídání dětí – 100 Kč/hod. případné slevy dle ceníku

UPOZORNĚNÍ:
Prosíme Vás, abyste u rezervace uváděli své úplné jméno, e-mail i telefon pro případné organizační změny. Jinak bohužel nemůžeme potvrdit Vaši registraci. V případě zájmu o hlídání dětí je nutno do komentáře u vlastní rezervace tuto skutečnost uvést spolu s věkem dětí, abychom je mohli umístit do naší miniškolky.
Děkujeme za pochopení.

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě