0
Menu

Kongres žen

Kongres žen

Datum: 20. 06. 2015
Čas: 09:00 - 17:00

Místo: Národní dům na Vinohradech

Zveme Vás na Kongres žen 2015, kde můžete využít bezplatné hlídání dětí.

 

Hlavním tématem druhého ročníku jsou „Ženy a média“.

Během celodenního programu budou pro účastnice a účastníky připraveny:

diskuse a semináře úzce související s tímto tématem (ženy a sexismus v médiích, ženy a sociální média, ženská témata v médiích, ženy v rozhodovacích pozicích v médiích), kreativní workshopy zaměřené na možnosti rozvoje dovedností a schopností (coaching, mentoring, rétorika, prezentační dovednosti, základy mediální prezentace) a také veletrh organizací, institucí a firem, které se zabývají rovností žen a mužů.

Přilehlé Náměstí Míru v tento den ožije doprovodnými akcemi Kongresu žen. Pestrý kulturní program doplní stánky s nápaditými výrobky a službami žen – podnikatelek, chybět nebude ani program pro děti.

Baby Office pro vás na KONGRESU ŽEN zajišťuje hlídání dětí od 2 let (mladší po individuální dohodě). V našem dětském koutku najdete relaxační prostor se sedacími Tuli vaky, herní prostor i tvůrčí dílnu. Rodiče s mladšími dětmi u nás mohou využít přebalovací pult či zázemí pro kojení. S dětmi si budeme hrát, bavit se, soutěžit i tvořit. Přiveďte svoje děti k nám a běžte si užít skvělý program kongresu!

Doporučujeme pro děti přezutí do interiéru, sebou podepsanou lahev s  pitím a svačinu. Oběd pro děti zajišťují rodiče. K dispozici bude mikrovlnná trouba na ohřátí kojenecké stravy.

Partnerem dětského koutku je společnost SILAX se značkou SCANQUILT http://www.scanquilt.cz/, které mnohokrát děkujeme za podporu, díky které můžeme realizovat hlídání dětí pro maximální možný počet zájemců a přiblížit tak účast na akci rodičům s malými dětmi.

moje psychologie_logo obdelnik

Registraci na akci najdete na http://kongreszen.cz/kongres-zen-2015/

Více informací o akci najdete na http://kongreszen.cz/

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě