0
Menu

Jarmark OnaDnes

Jarmark OnaDnes

Datum: 08. 10. 2016
Čas: 09:00 - 16:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Pokud jste si oblíbili naše tradiční bazárky šatů, bot, doplňků a šperků z domovů čtenářek OnaDnes, máme pro vás skvělou zprávu. Podzimní jarmark OnaDnes.cz se bude konat tentokrát pod záštitou generálního partnera ING Bank, a to v sobotu 8. října v pražském areálu Praga ve Vysočanech. Bývalá továrna nabízí velkorysý prostor, v němž dostane příležitost prodávat více než 700 zájemců. Že je to místo unikátní, dokazuje i fakt, že je zapsáno na seznamu kulturních památek.

Vstupné bude opět symbolické 20 Kč a tradičně celým dnem od 9 do 16 hodin bude provázet moderátorka Romana Navarová. Kromě soutěží o ceny je pro vás nachystána také dražba oblečení celebrit. Osobní účast přislíbila legendární běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová.

Výtěžek z dražeb věnuje organizátor stejně jako část poplatků za registraci k prodeji, prostřednictvím Nadace Terezy Maxové dětem a nadace Agrofert konkrétní znevýhodněné rodině s dětmi.

Baby Office na tuto akci zajistil vybavení dětského koutky a relaxační zóny. Proto určitě přijďte – bude z čeho vybírat!

Více informací k akci najde zde

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě