EN
0
Menu

Jak vzhled ovlivňuje náš život?

Jak vzhled ovlivňuje náš život?

Datum: 09. 04. 2019
Čas: 09:30 - 10:30

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

„Ranní rozběh do spokojenosti s tím, jak vypadám“

Pokud jste se někdy zamysleli nad následujícími otázkami, je setkání určené právě pro vás:

  • jak je vzhled důležitý – pro nás, pro lidi kolem nás, pro společnost? Jak moc ovlivňuje v životě to, co děláme, dokud jsme, jakou máme práci?
  • jak se vypořádat s tím, že neodpovídáme trendem módy a společnosti a nejsme dokonalý?
  • což způsobuje, že rezignujeme kvůli naší zdánlivé nedokonalosti na své sny a přestaneme si život užívat? Když si neumíme vychutnat radosti života jako je dovolená u moře, neboť řešíme jak vypadáme v plavkách. Neumíme si užít dotek partnera, protože si myslíme, že máme velké bříško / zadek .. atd. a porovnáváme se s mladšími, krásnějšími, modelkami, herečkami …?
  • jak dokáže aktivita a zážitky zvýšit naše sebevědomí a jak je s tím spojeno sebepoznání?

Když konstatování a rady z moudrých knih o tom, že je třeba se „mít rád, že sebeláska je to nejdůležitější, vše je v hlavě a každá žena je krásná“ dávají smysl, ale nedokážeme jim v každodennosti uvěřit, resp. zaktivizovat, nebo nám to vydrží jen krátce. Pokud to cítíte stejně, přijďte na ranní fresh startér do sebevědomí s Katarínou.

XelleLife

Katarína je zakladatelka platformy pro plnoštíhlé ženy XelleLife. Projekt inspiruje k probuzení síly, radosti a krásy ve velkých srdcích. Nezáleží na velikosti těla ale na velikosti srdce.

 

 

 

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě