603 564 243
EN
Menu

Jak vytvořit a spravovat úspěšné stránky na Facebooku

Jak vytvořit a spravovat úspěšné stránky na Facebooku

Datum: 09. 11. 2015
Čas: 09:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Praktický workshop pro začínající správce a správkyně FB stránek.

Ať máte či plánujete stránku na Facebooku související s Vaším podnikáním, koníčkem nebo jen tak pro zábavu, dobrý obsah a vhodné nastavení vám pomůže získat větší popularitu.

Na workshopu se dozvíte:

 • historii a současnost FB, věkové složení, demografii,
 • situaci v ČR i ve světě, současné trendy,
 • co funguje při online PR a marketingu,
 • co je skupina a jak s ní pracovat,
 • jak získat, zaujmout a udržet nové fanoušky,
 • dobré a špatné příklady
 • a další tipy, abyste si stránku mohli dobře naplánovat.

V praktické části si vyzkoušíte, jak:

 • stránku správně vytvořit,
 • naplnit ji články, fotkami, videi a zajímavými příspěvky,
 • vytvořit událost – kdy, jak a proč,
 • vhodně nastavit práva stránky a příspěvků.

Dále prozkoumáme, jak vypadá oblíbená stránka ve vašem oboru a kdo bude mít zájem, získá zpětnou vazbu na vlastní stránku.

Čekají nás nabité tři hodiny plné informací a praktických úkolů. Kurzu bude předcházet i jednoduchá příprava, jejíž zadání dostanou přihlášení účastníci po zaplacení kurzovného 4 dny předem.

Pro účast v kurzu je potřeba mít vytvořený osobní profil na FB a s sebou vlastní notebook (nebo tablet). Pokud nemáte, můžeme vám zapůjčit z Baby Office – uveďte prosím v poznámce při registraci.

Cena kurzu: 680,-Kč

Hlídání dětí – během kurzu můžete využít možnosti hlídání dětí v naší miniškolce pro děti od 15 měsíců (mladší dle individuální dohody). Zvýhodněná cena za celý dopolední blok 8.30 – 12.30 hod je 300,- Kč. Do poznámky při registraci uveďte, prosím, věk a počet dětí.

Registrace na kurz přes rezervační formulář níže. Dotazy neváhejte poslat na lenka.vaclavikova@babyoffice.cz nebo volejte 739 545 238.

Pokud již s vlastní FB stránkou nějakou dobu pracujete a nejste na této sociální síti úplným nováčkem, doporučujeme kurz pro mírně pokročilé uživatele: Reklama na Facebooku.

Lektor: David Humpolík

David se sociálními sítěmi zabývá již sedm let. Na Facebooku začínal organizováním výletů a sportovních akcí. Natolik ho zaujal, že dnes spravuje stránky knihovny, univerzity, několik eshopů a zájmových skupin. Nejen, že zná Facebook od A do Z, ale svoje znalosti a zkušenosti dokáže srozumitelnou a vtipnou formou předat dál.

„Pořád se učím nové věci, sleduji trendy a dál se vzdělávám. Jelikož vím, co dělám, a vím, jak by to mělo fungovat, věřím, že to dokážu předat dál. Ve volném čase se bavím sjížděním kopců na longboardu.“

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Komentáře
Kde nás můžete potkat
Eventy v době koronaviru

I v době pandemie přinášíme dětem zábavu i poučení a odpočinek rodičům.