0
Menu

Jak si nastavit svoje plány a cíle tak, aby vycházely z toho, co chci opravdu žít?

Jak si nastavit svoje plány a cíle tak, aby vycházely z toho, co chci opravdu žít?

Datum: 25. 02. 2016
Čas: 18:30 - 20:30

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Bilancování nad rokem uplynulým i minulostí, tvorba nových předsevzetí aneb Jaký život chci žít a jaký nechci žít.

Z čeho vycházejí moje přání? Jsou to opravdu moje přání anebo chci do svého života přání někoho jiného? A budu opravdu šťastná, až to budu mít? Umím to vůbec? Možná již teď tušíte, že vaše předsevzetí se nenaplní a o to více se pak na sebe budete naštvaná..

Co je tedy potřeba?  Co pomůže? Pohled někoho jiného zvnějšku, správně položené otázky dávající ty pravé a upřímné odpovědi.

Co nás čeká? Těšit se můžete na praktický workshop, kde si budeme povídat a tvořit. Podíváme se na vaše vize a přání a společně najdeme místa, která mohou být pro vás překážkou či zátěží v cestě za plněním vašich cílů. Společně najdeme způsob k jejich odstranění.

Počet míst je omezen, maximální velikost skupinky je 10 účastníků/účastnic. Vašim tématům se budeme věnovat v příjemném prostředí v Babyoffice, Pod Višňovkou 26, Praha 4.

Do diáře si poznačte 25.2. od 18.30 do 20.30.

Cena 350 Kč.

Těším se na Vás. Vaše Anna

Přihlášky a dotazy na adrese: anna,preclikova@zivotnimapy.cz, nebo na tel: 602 223 658

PS: Chcete vědět, co chci já letos chci? :o)  Žít život takový jaký tvořím a učím žít své okolí. Věnovat se práci, která mi dává smysl a uvědomit si, že mám možnost dosáhnout rovnováhy mezi přijímáním a dáváním ve všech rovinách mého bytí. Chci žít, milovat, radovat se prostě být šťastná….

Anna

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě