603 564 243
EN
Menu

Jak rozvíjet svou kreativitu

Jak rozvíjet svou kreativitu

Datum: 19. 02. 2014
Čas: 09:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Evropské strukturální fondy - OPPAWorkshop Vám poskytne nástroje a další vodítka pro každodenní život, jak dosáhnout a udržet si vysokou kreativitu.
Kurz je pouze pro registované klienty OPPA.
Kurz je již plně obsazen!

– Od Reprodukujícího k Produkujícímu myšlení
– Past „Efektivního“ myšlení aneb Co Vás napadne, když se řekne papež?
– VOV – Strategie plného rozvoje a udržení kreativity (Vize – Odblokování – Výživa)

Workshop čerpá z práce a poznatků o kreativitě, fungování lidského mozku, motivaci a smyslu těchto autorů: Eric Maisel, Michael Michalko, Robert Epstein, David Rock, Roger von Oech, Julia Cameron, Mark Bryan. Dále z tréninku koučů kreativity Americké asociace koučů kreativity, vedení kurzu odblokování kreativity Umělcova cesta, workshopů rozvoje kreativity, z Crash Course on Creativity Stanfordské univerzity a z koučování mých, vždy inspirativních, klientů.

Lektorka: Mgr. Iveta Havlová
Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, působila v advokacii a poté deset let jako zástupkyně ředitele Americké obchodní komory a ředitelka sekce lobbyingu. Absolvovala sérii výcviků v koučinku: „Koučink – věda i umění“ (Erickson Colledge, program akreditovaný Mezinárodní federací koučů, ICF), Týmový koučink (Koučink centrum Praha), Trénink koučů kreativity (Asociace koučinku kreativity USA) a řadu výcviků v komunikaci. Dnes je koučkou kreativity a hledání smyslu. Vyvíjí a vede kurzy rozvoje kreativity, kurzy o kreativní komunikaci a fungování mozku. Je členkou americké Asociace koučinku kreativity a spolumajitelkou vydavatelství Otevření. Ráda píše, maluje, tančí, vymýšlí a realizuje odvážné projekty. Za svou básnickou sbírku „Ještě tančím“ byla v roce 2011 nominována na literární cenu Josefa Škvoreckého.
www.cestykreativity.cz

UPOZORNĚNÍ:
Prosíme Vás, abyste u rezervace uváděli své úplné jméno, e-mail i telefon pro případné organizační změny. Jinak bohužel nemůžeme potvrdit Vaši registraci. V případě zájmu o hlídání dětí je nutno do komentáře rezervace uvést věk dětí, abychom je mohli umístit do naší miniškolky.
Děkujeme za pochopení.

Rezervace

Tato akce je již plně obsazena.

Komentáře
Kde nás můžete potkat
Eventy v době koronaviru

I v době pandemie přinášíme dětem zábavu i poučení a odpočinek rodičům.