EN
0
Menu

Jak rozvíjet svou kreativitu

Jak rozvíjet svou kreativitu

Datum: 19. 02. 2014
Čas: 09:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Evropské strukturální fondy - OPPAWorkshop Vám poskytne nástroje a další vodítka pro každodenní život, jak dosáhnout a udržet si vysokou kreativitu.
Kurz je pouze pro registované klienty OPPA.
Kurz je již plně obsazen!

– Od Reprodukujícího k Produkujícímu myšlení
– Past „Efektivního“ myšlení aneb Co Vás napadne, když se řekne papež?
– VOV – Strategie plného rozvoje a udržení kreativity (Vize – Odblokování – Výživa)

Workshop čerpá z práce a poznatků o kreativitě, fungování lidského mozku, motivaci a smyslu těchto autorů: Eric Maisel, Michael Michalko, Robert Epstein, David Rock, Roger von Oech, Julia Cameron, Mark Bryan. Dále z tréninku koučů kreativity Americké asociace koučů kreativity, vedení kurzu odblokování kreativity Umělcova cesta, workshopů rozvoje kreativity, z Crash Course on Creativity Stanfordské univerzity a z koučování mých, vždy inspirativních, klientů.

Lektorka: Mgr. Iveta Havlová
Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, působila v advokacii a poté deset let jako zástupkyně ředitele Americké obchodní komory a ředitelka sekce lobbyingu. Absolvovala sérii výcviků v koučinku: „Koučink – věda i umění“ (Erickson Colledge, program akreditovaný Mezinárodní federací koučů, ICF), Týmový koučink (Koučink centrum Praha), Trénink koučů kreativity (Asociace koučinku kreativity USA) a řadu výcviků v komunikaci. Dnes je koučkou kreativity a hledání smyslu. Vyvíjí a vede kurzy rozvoje kreativity, kurzy o kreativní komunikaci a fungování mozku. Je členkou americké Asociace koučinku kreativity a spolumajitelkou vydavatelství Otevření. Ráda píše, maluje, tančí, vymýšlí a realizuje odvážné projekty. Za svou básnickou sbírku „Ještě tančím“ byla v roce 2011 nominována na literární cenu Josefa Škvoreckého.
www.cestykreativity.cz

UPOZORNĚNÍ:
Prosíme Vás, abyste u rezervace uváděli své úplné jméno, e-mail i telefon pro případné organizační změny. Jinak bohužel nemůžeme potvrdit Vaši registraci. V případě zájmu o hlídání dětí je nutno do komentáře rezervace uvést věk dětí, abychom je mohli umístit do naší miniškolky.
Děkujeme za pochopení.

Rezervace

Tato akce je již plně obsazena.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě