0
Menu

Jak na dotace?

Jak na dotace?

Datum: 15. 04. 2015
Čas: 09:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Buďte připraveni na nové dotační období z EU a získejte finanční podporu z pro vaše aktivity!

Jak napsat úspěšný projekt? Jak mít konkurenční výhodu? Jak zvýšit konkurenceschopnost svého podnikání? Jak sestavit rozpočet? Jak získat partnery pro svůj projekt? O tom všem s Danielou Vašíčkovou.

O lektorce: Je absolventkou Univerzity Palackého v Olomouci v oboru pedagogika-sociální práce. Je zakladatelkou společnosti Worklife Agency, která se zaměřuje na získávání dotací v oblasti tzv. měkkých projektů /vzdělávání, rozvoj lidských zdrojů, školní projekty, podpora začínajících podnikatelů, nová pracovní místa apod./.
Má více jak 6 leté zkušenosti v oblast získávání finančních prostředků a fundraisingových aktivit.
Je zakladatelkou a předsedkyní Platformy Work and Life Balance, o.s., která se díky svému projektu „Family and job“ zaměřuje na neziskové aktivity v problematice work-life-balance.
Má za sebou řadu úspěšných projektů a spolupracuje s významnými firmami, neziskovými organizacemi, státní správou, ale i školami.

Cena: 300,-
Cenu za akci prosíme uhradit na účet 1237570014/3030 nejpozději 5 dní před konáním akce. Jako variabilní symbol uveďte 15042015 a do poznámky vaše jméno.

Prosíme Vás, abyste u rezervace uváděli své úplné jméno, e-mail i telefon pro případné organizační změny. Jinak bohužel nemůžeme potvrdit Vaši registraci. V případě zájmu o hlídání dětí pište rezervace prosím na info@babyoffice.cz – nutno uvést název a termín akce a jméno a datum narození dítěte.

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě