0
Menu

Inspirosnídaně s Margaretou Křížovou – networking pro podnikavé ženy

Inspirosnídaně s Margaretou Křížovou – networking pro podnikavé ženy

Datum: 16. 10. 2018
Čas: 09:00 - 11:30

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Ve spolupráci s EvenTree a ŽENY sro opět připravujeme oblíbené networkingové snídaně se zajímavými hosty. Naše pozvání tentokrát přijala mentorka a podnikatelka známá z pořadu České televize „Den D“ paní Margareta Křížová

Život je jízda nahoru a dolů, stejně jako podnikání. Ale může to být zábava, i když nejsme perfektní, občas hřešíme, často se bojíme, občas prokrastinujeme, čteme brak, lelkujeme, ale pak zabereme a začnou se dít věci. A na to člověk nemusí být superžena. Stačí chtít a rozjet to tady a teď.

„Rad, jak podnikat správně, globálně a efektivně, je mnoho. Pokud by se člověk chtěl podle nich řídit a splnit všechny požadavky, které by správný podnikatel měl mít, je třeba být nadčlověkem nebo alespoň robotem. Tudíž je nutné přistoupit k podnikání jako ke všem jiným činnostem. Buďte lidští a přiznejte si, že občas nezvládnete time management, prokrastinujete, rupnou vám nervy a emoce vám zatemní mozek. To je ostatně i smyslem toho, proč jsem napsala knížku Z deníku investorky aneb Jak podnikat a nezbláznit se,“ říká Margareta.

Přijďte načerpat inspiraci, spoustu nápadů a praktických rad do vašeho podnikání!

V první části setkání bude prostor pro všechny účastníky a účastnice. Můžete představit Váš příběh a podnikatelský projekt.

Nepropásněte šanci potkat se se zajímavými lidmi a navázat kontakt s dalšími úspěšnými podnikatelkami. A můžete si přinést sebou také Margaretinu knihu, kterou vám autorka ráda podepíše. 

Kapacita: 16 osob

Cena: 500,- Kč/ osoba.

Hlásit se můžete tady.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě