0
Menu

Zářijová Inspirosnídaně – networkingové setkání s hostem na téma Podnikání podle budhistických principů

Zářijová Inspirosnídaně - networkingové setkání s hostem na téma Podnikání podle budhistických principů

Datum: 21. 09. 2017
Čas: 09:00 - 11:00

Místo: Pracovna ŽENY s.r.o. Karlínské náměstí, Praha 8

Letní Inspirosnídaně byla prvním projektem, který jsme uskutečnily společně se ŽENY s.r.o. Nyní již můžeme konstatovat, že velmi úspěšně! Sešly jsme se v hojném počtu a toto setkání nám přineslo nejednu spolupráci. Děkujeme také Marcele Roflíkové za skvělou ochutnávku tématu Mindfulness.

Rozhodly jsme se proto pořádat tyto snídaně pravidelně, vždy se zajímavým hostem a na konkrétní téma. Na září jsme pro vás připravily velmi speciálního hosta, kterým je muž jménem Kalman Horvát.  Naprosto nás dostal jeho kurz MateMagiky, který se mu nyní podařilo akreditovat. Zabývá se však i jinými oblastmi, a to hledání osobního talentu a především velmi zajímavým pohledem na podnikání – očima buddhismu.

Jak podnikat úspěšně a zároveň laskavě?
Podnikání v dnešní době je plné stresu a konkurence. Kalman však ukazuje, že se vše dá dělat jinak. Říká, že Buddha byl nejmoudřejší kouč. Spojil úspěch, peníze a štěstí v jeden celek…

Přijďte si s námi dát dobrou snídani a kávičku, přestavit sebe a své projekty, poznat nové podnikavé ženy a muže a také zjistit, co můžete dělat jinak a lépe, aby Vaše podnikání bylo úspěšné a Vy šťastní.

Míst je pouze 15, proto neváhejte a registrujte se co nejdříve.

Tešíme se na Vás!

 

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě