0
Menu

HR Days 2022

HR Days 2022

Datum: 12. 10. 2022 - 13. 10. 2022
Čas: 09:00 - 17:00

Místo: Výstaviště PVA EXPO PRAHA

Zajímají vás nejnovější trendy v HR? Přijďte na HR Days. Čeká vás řada zajímavých přednášek a novinek z oboru.

Zveme vás na mentoring Hany Müllerové 12. října od 13:45 do 14:45.

Kreativita v práci i v životě. V čem nám může pomoci a jak jí dosáhnout.

Kreativita je schopnost najít souvislosti ve věcech, které nejsou na první pohled zřejmé. Není důležitá pouze pro umělce, ale je prakticky využitelná pro každého. Kreativita usnadňuje řešení problémů, snižuje stres, pomáhá zvládat emoce a přináší nám do života spokojenost a nadhled.
Rozvíjením kreativity se zlepšuje schopnost vnímat svět kolem nás. Kreativní lidé jsou spokojenější, efektivnější, a dokonce i výkonnější.
Kreativita je vrozená, postupně ji ale vlivem školy a společnosti ztrácíme. Dobrá zpráva je, že je možné si kreativitu opět osvojit. Na mentoringu se seznámíme se základními principy, jak kreativita funguje a podíváme se na to, jak může kreativita pomoci v řešení konkrétních problémů.

Hana Müllerová je podnikatelka a nadšená podporovatelka inovací. Před 10 lety založila projekt Baby Office, agenturu zaměřenou na rodiče a děti, která pomáhá firmám podporovat své zaměstnance – rodiče. V současné době se vedle rozvoje Baby Office věnuje několika marketingovým projektům, píše články a tvoří zábavně vzdělávací materiály pro děti.

Vstup na HR Days je zdarma po předchozí registraci.

Podívejte se na program HR Days.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě