0
Menu

Happyfoot workshop – výroba barefoot sandálů

Happyfoot workshop - výroba barefoot sandálů

Datum: 14. 06. 2016
Čas: 09:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Hledáte pro sebe a své děti obuv, která nebude nohy svazovat a dále deformovat? Věděli jste, že takovou obuv můžete vyrobit sami, na míru a vlastníma rukama?

Přijďte se to naučit na Happyfoot workshop a budete se létem procházet s lehkýma nohama.

Z workshopu odejdete v barefoot sandálech, za které byste ve specializovaných barefoot obchodech zaplatili až 850 Kč. Ušetříte a ještě se naučíte jak na to.

Obujeme vás do sandálů lehkých tak, že je na nohou ani neucítíte a budete tak moci rovnou vyrazit do přírody, do města nebo do kanceláře. Zvládnete to vlastníma rukama. Dostanete prostor projevit svoji tvořivost a zručnost.

Lektor: Ing. Pavel Dvořáček

Pokud se Vám nehodí dopolední termín, můžete přijít také 14 – 17 hod.  

Na workshop je potřeba se přihlásit. Přihlašujte se ZDE.

Aby bylo možné rezervaci místa považovat za závaznou, je třeba uhradit základní kurzovné ve výši 650 Kč nejpozději do 8. června 2016.

Pro dvojice (partnerský pár, manželé nebo rodinný příslušník) je zvýhodněná cena 1100 Kč (550 Kč/osoba).

2Chcete vyrobit sandály i pro Vaše děti? Připočítejte k základnímu kurzovnému pro jednotlivce či pro dvojice částku 390 Kč za jedno dítě (do 12 let). Platbu zasílejte na číslo účtu: 2500686108/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení, název kurzu (HAPPYFOOT BABYOFFICE) a datum konání. Jako variabilní symbol uveďte prosím Vaše telefonní číslo. Po doručení platby bude místo závazně rezervováno. V případě přihlášení na poslední chvíli bude možná i platba přímo na místě.

Kurzovné zahrnuje výuku výrobního know-how v četně materiálu na výrobu jednoho páru sandálů. Po absolvování workshopu lze zakoupit materiál na výrobu dalšího páru na místě.

Rodiče s dětmi jsou na workshopu vítány. Případně můžete po dobu kurzu využít hlídání dětí v naší miniškolce od 18 měsíců. Blok od 9.00-12.00 nebo od 14.00 do 17.00 je za zvýhodněnou cenu 300,- Kč. Pro registraci napište na email ivana.kollarova@babyoffice.cz.

 

V případě dotazů nás kontaktujte na tel.: 604 223 594 nebo email: info@happyfoot.cz.

Informace o našich akcích a projektech najdete na www.happyfoot.cz.

Sledujte Happyfoot také na sociálních sítích. Spousta inspirace a tipy na nové úvazy.

 

AŤ JSOU VŠECHNY NOHY ŠŤASTNÉ.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě