0
Menu

Family zóna TOYPEX na veletrhu DĚTSKÁ PLANETA

Family zóna TOYPEX na veletrhu DĚTSKÁ PLANETA

Datum: 04. 11. 2016 - 06. 11. 2016
Čas: Celý den

Místo: Výstaviště Holešovice

Family zóna TOYPEX

Zveme vás do family zóny, která díky podpoře firmy TOYPEX  nabízí během veletrhu Dětská planeta služby pro celou rodinu:

  • DĚTSKÝ KOUTEK S HLÍDÁNÍM DĚTÍ – Vaše ratolesti vám rádi pohlídají lektoři z BABY OFFICE, abyste se mohli věnovat nákupu či doprovodnému programu. Hlídání je pro děti od 2 let, mladší po vzájemné dohodě. V koutku je k dispozici herní zóna včetně stavebnic či dětské knihovničky. Připravena je také tvůrčí dílna na téma PLANETY – děti si vyrobí z ekologické stavebnice PlayMais vlastní výrobek Slunce či některé z planetek Sluneční soustavy. Mladším pomůžeme, starší podpoříme. A když bude třeba protáhnout kostru, potěšíme děti prolézačkou Suprafort.
  • KOJICÍ A PŘEBALOVACÍ KOUTEK – V odděleném zázemí mohou maminky v soukromí své ratolesti nakojit či přebalit. K dispozici jsou jednorázové plenky zdarma, a to díky ROSSSMANN drogerie a parfumerie, která dodala i přesnídávky pro návštěvníky dětského koutku.
  • RELAXAČNÍ ZÓNA – V otevřené relaxační zóně můžete k odpočinku vyžít pohodlné sedací vaky či zahradní lehátka. Děti si pohrají s hračkami Toypex a kartonovými Cihličkami.  

Soutěžte s TOYPEXem

Na veletrhu můžete nakoupit stavebnice, sestavy a další hračky od Toypexu za zvýhodněné veletržní ceny. Využijte příležitosti! A navíc? Zastavte se u nás na stánku vyplnit hrací kartu a zařadíte se do soutěže o panáčky OOGI! V neděli 6. listopadu v 15 hod. z vás vybereme výherce a rozdáme 3 ceny: 1. Svítící panáček OOGI, 2. a 3. cena Panáček OOGI. Pokud nemůžete být přítomni, rádi Vám výhru zašleme.

Co vás čeká na veletrhu DĚTSKÁ PLANETA?

Již tradičně se na Výstavišti v pražských Holešovicích bude konat VELETRH HRAČEK, HER A DĚTSKÝCH POTŘEB. Ten letošní proběhne v termínu od 4. do 6. 11. 2016 opět pod názvem DĚTSKÁ PLANETA v novém vylepšeném kabátě. Můžete zde nakoupit vánoční dárky za skvělé veletržní ceny a zároveň si Vaše děti užijí skvělou zábavu, protože si na své planetě budou moci hrát, hrát a hrát, seč jim budou síly stačit. Bohatým doprovodným programem vás bude provázet oblíbené prasátko Pigi. Otevírací doba: Pátek + Sobota 10 – 18 hod., Neděle 10 – 16 hod.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě