0
Menu

E-shop snadno, efektivně a rychle

E-shop snadno, efektivně a rychle

Datum: 07. 11. 2013
Čas: 09:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Evropské strukturální fondy - OPPA Pro snadné, kvalitní vytvoření a provozování eshopu Vám nabízíme školení, na kterém si prakticky zřídíte vlastní e-shop, vyberete design a kompletně nastavíte. Seznámíte se s jeho ovládáním, zadáváním produktů a vyřízováním objednávek. Také se dozvíte o propojení s účetními systémy Pohoda či Money a logistice expedice balíků. Nedílnou součástí je i SEO a úspěšný start do světa internetového obchodování.

Vytvořte si na platformě E-shop rychle moderní internetový obchod pod vlastní doménou. Platforma nabízí intuitivní ovládání, mnoho moderních designů, veškeré funkce pro provoz e-shopu a to za cenu 150 Kč / měsíčně.

Náplň školení:

  • Požadavky na moderní internetový obchod
  • Platforma e-shop rychle, struktura webu
  • Vytvoření vlastního e-shopu, výběr vzhledu, zřízení, základy ovládání, platby, doména
  • Základní nastavení internetového obchodu
  • Produkty a kategorie
  • SEO – jak provozovat úspěšný eshop
  • Poštovné – způsob dopravy
  • Objednávky – expedice (možnosti propojení s ekonomickým systémem)

Součástí kurzu jsou relaxační a protahovací cviky zaměřené na správné držení těla, soustředění a ergonomii práce s výpočetní technikou.

 

Lektor- Ing. David Světlý

UPOZORNĚNÍ:
Prosíme Vás, abyste u rezervace uváděli své úplné jméno, e-mail i telefon pro případné organizační změny. Jinak bohužel nemůžeme potvrdit Vaši registraci. V případě zájmu o hlídání dětí je nutno do komentáře rezervace uvést věk dětí, abychom je mohli umístit do naší miniškolky.
Děkujeme za pochopení.

Prosím uvádějte vždy do komentáře vaše registrační číslo. V případě že nejste registrovaní, je třeba provést osobní registraci ještě před rezervací na kurz. Vše o registraci a grantu OPPA se dozvíte zde

Rezervace

Tato akce je již plně obsazena.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě